ПОСИЛЕННЯ КАРАНТИНУ. МІСЬКА ВЛАДА ПРОТИ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

На щотижневій прес-конференції Кам’янець-Подільського міського штабу з ліквідації надзвичайної ситуації чільне місце посіло обговорення рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій про посилення карантину. Згідно з ним у Кам’янці-Подільському, Дунаївцях і Старокостянтинові забороняється проведення масових заходів, робота хостелів, відвідування дитсадків, робота закладів фізичної культури, спортивних залів та фітнес-клубів, рух громадського транспорту, крім міжобласного та міжнародного сполучення.
За словами керівника штабу Василя Сукача, на 16 липня у місті зафіксовано 21 хворого, із них 2 перебувають на стаціонарі, а 19 – лікуються амбулаторно. Протягом останнього тижня на COVID захворіла одна людина, тому вводити карантинні обмеження передчасно. Таке рішення буде коштувати місту значних економічних збитків і викличе невдоволення його жителів.
– Зараз у дитячих садках міста перебуває 545 дітей, – каже заступник мера, – серед них багато дітей військових, лікарів, правоохоронців, працівників служби з надзвичайних ситуацій – людей, які забезпечують нормальне життя міста, захищають країну і борються з наслідками пандемії. Якщо закрити дитячі садки, багато батьків змушенні будуть залишити роботу. Крім того, ми закупили продуктів харчування на декілька місяців, у разі припинення роботи дошкільних закладів вони зіпсуються. З 1 липня, коли дитсадки запрацювали, у них не зафіксовано жодного випадку коронавірусу, усі санітарні норми дотримуються. А щодо громадського транспорту, місто знову буде паралізоване, як на початку карантину. В області повинні прислухатись до нашої думки, інакше для чого тоді працює міський штаб.
Начальник управління з питань НС і ЦЗ Юрій Крилов у свою чергу розповів, що робоча групи з контролю виконання заходів протидії поширенню коронавірусу за останній час здійснила чотири нічні рейди, у результаті яких було складено 1 протокол і проведено близько десятка профілактичних бесід у тих об’єктах господарювання, які працювали у нічний час, що заборонено карантинними обмеженнями. Також група перевірила додержання протиепідеміологічних умов на ринках міста. Загалом кам’янчани з приводу питань, що стосуються карантину, можуть звертатися до штабу за тел.: 3-27-00, 068-777-15-05 (цілодобово, оперативна служба міської ради).
Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар