ПІДТРИМАЙМО МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

У день людей з інвалідністю соціальним працівникам традиційно додається роботи, втім, приємної. Адже Кам’янець-Поділський осередок товариства Червоного Хреста України (керівник Євгенія Борилюк) спільно з районною радою ветеранів підготували для 40 мешканців регіону – з особливими потребами, одинаків, тим, кому 75+, продуктові набори. Одразу скажу, що я не змогла зрушити з місця подарунковий пакет.

Отож, звісно, варто віддати шану підприємцям, які підготували ці сюрпризи. Серед них вельми чуйна й небайдужа з ПП «Тарасівські ковбаси» Ірина Аркуша, родина Віталія та Ігоря Гая (підприємства «Калинський ключ» і «Дари+ Поділля»), Анатолій Сторожук (фірма «Деметра»), Володимир Юр’єв («Український кристал»), Віталій Шатурський (Довжоцький ковбасний цех) та Геннадій Трушев (ковбасний цех с.Залісся-2), Андрій Кучмар (філія «Мрія» ТОВ СП «НІБУЛОН»), птахофабрика «Авіс».

Декотрі благодійники категорично відмовилися називати свої прізвища – до прикладу, виробник олії з Кадиєвець, Андрій з Орининської ковбасні, що також, безперечно, надихатиме інших.

Лариса МАСЛОВА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар