ПЕРЕМОГА ДОСЯГАЄТЬСЯ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Перемога досягається спільними зусиллями. Таким гаслом можна охарактеризувати благодійний ярмарок і аукціон, які пройшли в НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» 1 листопада. Мета заходу – збір коштів на потреби ЗСУ. Присутні могли насолодитись різноманітними смаколиками, приготовленими співробітниками і студентами закладу. Була навіть уха від ректора. Пропонували там і перепелині яйця та мед власного виробництва. Звісно, все це можна було придбати за гроші, які підуть на потреби військовим. Всім охочим свій майстер-клас із виготовлення свічок з воскових пластинок запропонував і Кам’янець-Подільський інноваційний простір розвитку для дітей StarHouse (майстриня Світлана Оніщук). Погодьтесь, корисний навик за сьогоднішніх умов. Була там і своя осіння фотозона, де відвідувачі ярмарку могли сфотографуватись в яскравій і незвичайній обстановці. Захід супроводжувала музика з виконанням патріотичних пісень, частину з яких виконували вихованці закладу.

В.о. ректора НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут», Заслужений працівник освіти України, кандидат економічних наук, доцент Мар’ян Тріпак, звертаючись до присутніх, зазначив, що ми перемагаємо тільки тоді, коли ми разом і допомагаємо один одному, тож і ярмарок, і аукціон є якраз виявом цієї єдності та волі до перемоги.

Апогеєм благодійного марафону звісно був аукціон. На ньому виставлялись творчі роботи студентів і співробітників К-ПДІ, серед яких, зокрема, і картини колишнього студента, а тепер працівника інституту Кирила. Він, маючи вроджені патології рук, пише свої роботи за допомогою техніки енкаустики, створює живопис гарячими восковими фарбами на дереві. Серед усіх запропонованих лотів (а були й такі оригінальні, як, наприклад, шахи і чаювання з ректором, екскурсія історичними пам’ятками Старого міста), назбирали найбільшу суму два – футбольний м’яч з підписами всієї параолімпійської футбольної збірної (міський голова Михайло Посітко за нього віддав 1800 грн) і вишита бісером ікона Миколи Чудотворця (її придбав депутат Хмельницької обласної ради, підприємець Ігор Гай за 1200 грн). Усього, як повідомили організатори заходу, вдалося зібрати 32100 грн, які спрямують на підтримку однієї із військових частин ЗСУ. А Ігор Віталійович Гай, окрім купівлі лотів на аукціоні, пообіцяв придбати ще й безпілотник для наших мужніх воїнів, який їм так сьогодні потрібен.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар