ОБІЙНЯЛИ АНГЕЛИ КРИЛЬМИ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Уже вкотре важка втрата для Кам’янеччини – на сході, в жорсткому полум’ї війни загинув бойовий медик Олексій КРИВІЦЬКИЙ.

31 березня (народився на Теплого Олекси) мужньому воїну виповнився 31 рік. Не встиг і сім’ї власної завести. З початком повномасштабної навали ерефії не чекав запрошення – добровільно вирушив на захист Батьківщини.

Виростав у звичайній родині, у якій мама виховувала чотирьох синів. Олексій був наймолодшим. До слова, один з його братів теж нині в діючих лавах ЗСУ.

Професію здобував у ДНЗ «Подільський центр ПТО» – досить розповсюджену та вкрай затребувану – електрик, слюсар з ремонту електрообладнання й устаткування. Намагаючись допомогти сім’ї, після отримання диплома виїжджав на заробітки за кордон.

«Хлопець був світлим, позитивним, – згадує його наставниця в училищі Галина Микитюк. – Дуже вдячним, учителів своїх не забував. Пам’ятав мій день народження, вітав зі всіма святами. При зустрічах уже дорослий, змужнілий не соромився обійняти на вулиці, розпитуючи про життя-буття. Підтримував зв’язки з однокурсниками. Простий, скромний та привітний – як зараз бачу його перед очима»…

На фронті, постійно ризикуючи, рятував поранених, витягуючи їх з поля бою. Скільки ж їх зобов’язані йому тим, що не пішли в засвіти. А сам Олексій не вберігся, та й хіба це можливо в пеклі, де у двобої зі злом добро віддає останні сили, щоби здолати підступного монстра?!

Тож хай пам’ять про сміливого, відважного бійця, полеглого у неймовірно важкій битві за майбутнє незалежної, вільної України, ніколи не згасає у серцях і душах співвітчизників Олексія Кривіцького.

Лариса МАСЛОВА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар