НЕОЧІКУВАНИЙ КВЕСТ

Автор: | Опубліковано Суспільство 1 Коментар

Кожного літа до Кам’янця-Подільського приїжджають десятки тисяч туристів з метою оглянути архітектурні принади Старого міста, відвідати Стару фортецю, скуштувати страви місцевої кухні, подивитись захопливі краєвиди. Прогулюючись вузькими вуличками історичної частини Кам’янця-Подільського, наші гості прагнуть насолодитись старовиною, посидіти в затишному кафе, у невимушеній обстановці поділитись враженнями від відвідин наших пам’яток і музеїв. Тому для них стає шоком, коли очікуєш побачити привітну і охайну місцину, а замість того «милуєшся» та обходиш сміттєві баки, котрі перекрили пішохідний тротуар.

Так, на жаль, це реалії нашої історичної частини міста, маємо на увазі вулицю Зарванська. З середи, не кажучи про естетичні моменти, це створює труднощі і пішоходам, і транспорту. Адже навпроти ведеться активне будівництво, і тротуар там не придатний для пересування, тож доводиться люду курсувати проїжджою частиною, маневруючи поміж транспортом.

Ми спробували розібратися, чому сміттєві баки опинились на пішохідній доріжці. У дворі, де вони раніше стояли, ведуться будівельні роботи, і на тому місці вирили котлован під нову забудову. Зараз там працюють місцеві археологи.

Мешканці з прилеглих будинків за звичкою зносили непотріб на звичне місце і скидали його у котлован, хоча, за словами археологів, сміттєві баки стояли неподалік на території новобудов. Тоді будівельники перенесли контейнери у сусідній двір через дорогу, що викликало супротив тамтешніх жителів.

Врешті вони опинились прямісінько на вулиці, перегородивши шлях пішоходам.

Як сказали нам в КП «Спецкомунтранс», яке відповідає за вивіз сміття, що вони найближчим часом залагодять ситуацію. Однак на час виходу газети картина не змінилася. Комунальники лише забрали сміття, а баки й надалі залишилися «прикрашати» старовинну вуличку «квітки на камені».

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах
Коментар
  1. Posted by Ирина

Додати коментар