На Кам’янеччині успішно пройшла акція зі збору картоплі

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

“Молодь пам’ятає про вас, ветерани!” – під таким гаслом з 10 вересня по 10 жовтня в районі проходила патріотична акція з вшанування ветеранів Другої світової війни, воїнів операціїх об’єднаних сил, ветеранів праці. Відбулася вона з ініціативи районної ради організації ветеранів України.

У ході акції голови первинних організацій відвідали учасників війни, а члени президії районної ради ветеранів поклали квіти на могилах відомих людей Кам’янеччини.

Активну участь у вшануванні ветеранів взяла молодь району, особливо школярі. Під час місячника був організований збір картоплі для Хмельницького госпіталю інвалідів війни та праці.

Районна рада ветеранів направила в кожну школу листи з проханням підтримати акцію. Майже всі навчальні заклади позитивно зреагували на заклик районної організації ветеранів. За підтримки директорів шкіл, завдяки їхній організаційній роботі  учні шкіл проявили високу активнсть з надання допомоги у харчуванні ветеранів війни і праці, які лікуються у госпіталі. Зібрано понад 3,5 тонн картопіл, яку передали Хмельницькому медзакладу.

Районна рада ветеранів висловлює глибоку вдячність директорам шкіл за участь в організації патріотичної акції, доставку картоплі в районну раду ветеранів. Разом із тим, потрібно відзначити, не всі навчальні заклади взяли участь в акції. Не організували здачу картоплі в Рудській (директор О.П. Вуйлович), Сахкамінській (директор В.С. Сосула), Рогізнянській (директор В.В. Гринчук), Колубаївській (директор С.В. Макар) школах.

Районна рада ветеранів висловлює вдячність районному відділу освіти, відділам освіти об’єднаних територіальних громад за підтримку патріотичної акції.

Районна рада ветеранів також дякує керівництву районної державної адміністрації, районної ради за підтримку акції й оперативну допомогу в організації доставки картоплі в Хмельницький госпіталь.

Патріотичне виховання в різних формахв районі триває. Ми повинні зробити все, щоб молодь, діти росли гідними справи своїх батьків, шанували ветеранів, любили свою Батьківщину, прагнули зробити її заможною і багатою.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар