МИ ДІЙСНО НЕПЕРЕМОЖНИЙ НАРОД

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе! Такою ідеєю надихнулась і Гуківська громада. У спільній праці ми стали неймовірно дружньою та потужною командою, яка прямує до єдиної мети. Ми допомагали один одному, бо знали, що у виграші будуть всі. Ми зрозуміли, що бій виграє той, хто твердо вирішив його виграти!

Дорога моя громадо, я вами пишаюся, як ви зорганізувались! Люди самі шукають, де і що взяти, купляють свиней за церковні гроші і неважливо від яких конфесій, організація рибалок також до цього долучилась, крутять тушонки і зносять їх до шкіл. Все це доправляємо до нашої армії, до наших громадян, які зараз в підвалах та бомбосховищах.

«А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер! Україна – це ексклюзив! По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни!» – казала Ліна Костенко.

Ми ж добре розуміємо це, тому докладаємо усіх зусиль, щоб вберегти рідну країну та подарувати їй світле майбутнє. А українське майбутнє зараз в руках наших захисників. Вони тримають оборону там, на передовій, а жителі сіл П’ятничани, Пукляки, Жабинці, Мар’янівка, Гуків… прикривають тили. Їхні невтомні руки наготували справжніх смаколиків для наших захисників і не тільки.

Дякую усім вам і тим, хто нині працює в тилу, і тим, хто на передовій безпосередньо воює з ворогом. Ми дійсно непереможний народ!!!

Петро ІЛЬНИЦЬКИЙ, голова Гуківської ТГ.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар