КАМ’ЯНЕЦЬКЕ КІНО ПОКАЗАЛИ В НІМЕЦЬКОМУ МІСТІ ВАРЕНДОРФ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

13 травня у німецькому місті Варендорф відбувся показ українських документальних фільмів 2022 року “Битва за Україну” (режисер Андрій Заєць) та “Об’єднані вогнем” (режисер Володимир Мазуренок):   https://youtu.be/xvZT7f93ozw

Ініціатором заходу став режисер та адміністратор Кам’янець-Подільського міжнародного кінофестивалю “Бруківка” Володимир Мазуренок. Партнером показу стала Українська церква у Варендорфі.

“Українська церква у Варендорфі вважає такі заходи дуже важливими, адже вони об’єднують українців у спільній меті – допомога Батьківщині. Також це можливість обговорити свій болючий досвід, згадати ранок 24-го лютого, поділитися пекучими спогадами та отримати у відповідь підтримку, розуміння, співчуття, які так всім нам зараз необхідні… Ми говоримо про те, що відбувається сьогодні в Україні. Обговорюємо свої переживання та шукаємо способи допомогти. Ми не забуваємо ні на секунду, що війна триває, гинуть наші люди. Тому ми, як ніколи, маємо бути згуртованими, бути одним цілим. І не зважаючи на те, що ми знаходимося у далекому тилу, ми пам’ятаємо і виконуємо наш обов’язок – допомагати Україні.” – Каже представник української церкви у Варендорфі та співорганізатор заходу Святослав Султан.

Фільм «Битва за Україну» режисера Андрія Зайця присвячений подіям у перші місяці повномасштабного російського вторгнення. Режисер стрічки скомпонував реальну хроніку з відзнятими сюжетними сценами. Фільм створила ініціативна команда кінофестивалю «Бруківка».

Документальний фільм «Об’єднані вогнем» режисера Володимира Мазуренок розповідає про творчу молодь – фаєр-шоу колектив “Dragon slayer”, які зробили свою творчу діяльність волонтерською, збираючи кошти на потреби армії.

“Ми плануємо продовжувати проводити подібні кінопокази і будемо робити їх цікавими не лише для українців, а й для місцевого населення. Цього року ми хочемо організувати шостий міжнародний кінофестиваль Brukivka і провести покази у Варендорфі за участю німецьких кінорежисерів.

Ми щиро вдячні за всю допомогу, яку Німеччина надає українцям. Ми це дуже цінуємо.  Тим не менш, перебуваючи в умовах тимчасового прихистку, душа та серце продовжують боліти, бо війна триває і вона стосується кожного з нас. В цій війні кожен з нас знає біль втрати, страждань, страху і горя. І це неможиво порівняти, оцінити, описати…” – Розповів Володимир Мазуренок.

Організатори кіновечора закликають усіх, хто має можливість, долучатися до гуманітарної допомоги Україні щоп’ятниці з 15.00 до 19.00 у волонтерському центрі Freie Kirchengemeinde Warendorf e.V. за адресою Niedinkstraße 20-24, 48231 Warendorf.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар