Є ВЖЕ В ЛИСОГІРЦІ ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ, БУДЕ Й СПОРТМАЙДАНЧИК

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Взялися разом і зробили. Так було прийнято в нас, українців, віддавна. Не чекати, коли хтось за тебе все вирішить, а самим, зі своїми побратимами і посестрами працювати над покращенням свого життя. Не дивлячись на всі історичні перипетії, ця традиція в нас збереглась і донині. Так, у мальовничому селі Лисогірка Гуменецької територіальної громади почало функціонувати міні футбольне поле. Здавалося, що тут такого, зараз події важливіші є. Але, по-перше, село як не як не останнє в нашому районі, а свого футбольного поля так і не мало. По-друге, саме такі проекти, над якими працюють всім селом, допомагають громаді об’єднатись, відчути підтримку один одного, здолати зневіру, а це в наш нелегкий час зовсім не зайве, вважає староста села Анатолій Ціхоцький. І, по-третє, міні футбольне поле – тільки початок, адже хочуть тут жителі Лисогірки облаштувати повноцінний спортивний майданчик.

Звісно, не зміг проект реалізовуватись без підтримки голови Гуменецької сільської ради Інни Абдулкадирової. Саме за її сприяння було виділено земельну ділянку під спортивний майданчик. Тож місцевий люд вдячний Інні Григорівні, що не забуває про потреби жителів громади і завжди відгукується на прохання.

Відповідно й без фінансового вливання небайдужих до долі Лисогірки меценатів не розпочався б цей проект. Своє дружнє плече в спорудженні міні футбольного поля, надавши посильну грошову допомогу, підставили голова правління АТ «Подільський цемент» Анна Діякова, директор ТОВ «Модуль Україна» Ігор Титов, директор СТзОВ «ВФ Гуменецьке» Володимир Янулик, директор ТОВ «ВТК ОлМАКС» Максим Корецький, старший сапер- інструктор з фізичної підготовки «Аварійно рятувального об’єднання України» Валерій Речкондюк, директор ТзОВ «Елктротерм» Галина Мамчур, директор ТзОВ «Подільська Будівельна Індустрія» Олег Малофій, ФОП «Магазин Калина» Григорій Калинюк. Фінансово підтримали добрі наміри й мешканці Лисогірки Олег Марунчак, Олександр Білега, Андрій Дудка, Михайло Кльоцка, Олександр Якубін, Віктор Дем’яненко, Віктор Лиськов, Руслан Ціхоцький, Володимир Наїста, Олександр Шакін, Олександр Черняховський, Олександр Юзвяк, Іван Дячук, Петро Скорик, Юрій Лубко і Микола Ціхоцький.

Велика дяка й тим, хто безпосередньо своєю працею наблизив відкриття спортивного поля. Це – Олександр Турніцький, Вячеслав Чернецький, Олег Майданський, Андрій Гудович, Олександр Зозуля, Анатолій Гуненко, Валерій Балла, Ярослав Чупрук, Вадим Мамчур і Вячеслав Владишевський.

Отож, футбольне поле це тільки перша черга. Далі, наступного року, жителі села Лисогірка планують його і територію біля нього перетворити на повноцінний спортивний майданчик. Хочуть встановити тут перекладину, турніки, брусся, інше спортивне спорядження. А також поставити лавки та озеленити майбутній спортмайдан села Лисогірка. Можна побажати тільки успіхів в цьому корисному для громади починанні,  щоб ніщо не завадило в реалізації спортивної мрії жителям села Лисогірка.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар