І в 80 дарує людям здоров’я

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя. Саме медики дарують здоров’я людям, рятують від найрізноманітніших хвороб. Образ медика в уяві багатьох людей пов’язаний з надією і захистом. Кажуть, що лікар – це посередник між людиною і Богом, бо він часто лікує не лише тіло, а й душу людини, вселяючи в її серце віру та надію. І це не можуть не цінувати ті, кому медики дарують радість одужання чи поліпшують якість здоров’я і життя.

Саме тому цю професію обрала завідувач Гавриловецького ФАПу Людмила Володимирівна ДУБІНСЬКА.

Народилася Людмила Володимирівна 25 жовтня 1939 р. в с.Гаврилівці в сім’ї вчителів. Ще змалку мріяла допомагати людям. Тож не дивно, що у шкільні роки дівчину вже цікавила робота фельдшера, тому й вступила до Чернівецького медичного технікуму, де здобула професію.

Жінка настільки сильно любила своє село, що повернулася туди працювати акушером, адже вакансії фельдшера на медичному пункті тоді ще не було. В 1962 р. в Гаврилівцях саме за ініціативи та сприяння Людмили Володимирівни відкрили сільський пологовий будинок. Жінка й до цих пір пам’ятає кожну свою породіллю, адже до своєї роботи ставилась з неймовірними переживаннями та трепетом. Пізніше пологовий будинок було закрито, Людмила Дубінська залишилась працювати фельдшером на фельдшерсько-акушерському пункті, де й досі трудиться.

Жінка виховала двох дітей, має онука та правнука.

Сьогодні Людмила Володимирівна святкує свій 80-річний ювілей.

Шановна ювілярко!

Ми сьогодні вітаємо Вас з ювілеєм, захоплюємося Вами, віддаємо Вам свою любов, повагу, вдячність. Відлітають один за одним прожиті роки, і їх не повернути. Дивлячись на Вас, ми з радістю бачимо, яка ви сильна, неординарна особистість, скільки у Вас завзяття та невичерпної енергії. Адже одні відчувають старість в 40 років, інші (і Ви тому приклад) і в 80 почуваються молодими. Секрет Вашої молодості – в оптимізмі та працьовитості, і сьогодні ми захоплюємося Вашою енергійністю, винахідливістю, витримкою.

З почуттям визнання і поваги прийміть слова подяки за Ваше вміння трудитися, берегти дім, зберігати тепло і затишок. Сімейного благополуччя Вам, здоров’я, людського тепла і щастя!

З найкращими привітаннями сільський голова Тетяна Криворучко, депутатський корпус, виконавчий комітет, колектив Жванецької АЗПСМ та вдячні жителі с.Гаврилівці.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар