ДВІ СЕСІЇ ЗА ОДИН ДЕНЬ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Не дивлячись на перебої з електрикою, спричинені ракетно-бомбовими ударами росії по українській інфраструктурі, 26 жовтня депутати Кам’янець-Подільської районної ради провели одразу дві сесії: завершили 16, яка, нагадаємо, розпочалась ще 18 серпня, але за відсутності кворуму тоді вдалося розглянути тільки 2 з 16 питань, та оперативно відпрацювали запропоновані питання 17 (позачергової). На все про все в народних обранців пішло приблизно півтори години.

Коли розпочалося сесійне засідання, не було світла і, зрозуміло, що електронна система голосування, як і мікрофони, не працювали. Тому порядок денний розглядався з голосу, і депутати приймали рішення за допомогою підняття рук. Це аж ніяк не завадило розглянути всі питання. Серед іншого задовольнили заяву депутатки від фракція ПП «Слуга Народу» Ніни Скавронюк і звільнили її від керівництва КП «Надра Кам’янеччини»; передали Кам’янець-Подільський районний трудовий архів на баланс Китайгородської громади; прийняли рішення про приватизацію приміщення аптеки в селі Рихта і відмовились передавати приміщення аптеки в селі Жванець на баланс Жванецької громади. Необхідність відмови заступник голови районної ради Микола Жоган аргументував тим, що грошей на утримання будівлі і апарату райради катастрофічно не вистачає, а жванецьку аптеку можна приватизувати і таким чином покращити фінансовий стан районного органу самоврядування.

Уже після завершення 16 сесії, під час перерви, яка передувала 17, до сесійної зали завітав народний депутат Верховної ради України від Хмельниччини Микола Стефанчук. Він привітав присутніх і вручив відзнаки та подарунки за активну волонтерську діяльність, патріотизм і вагомий особистий внесок в перемогу України голові райради Михайлу Сімашкевичу, директору ТОВ «Світязь» Олександру Борейку і радникам голови районної ради на громадських засадах Денису Шевчуку й Анатолію Бернашевському.

17 сесія також пройшла без якихось ускладнень. Районні обранці знову передали на баланс Староушицької громади КНП «Кам’янець-Подільський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги». Причина: хоч у квітні 2021 року рада вже приймала подібне рішення, але для завершення процедури передачі державні органи регулювання вимагають повний перелік районних закладів, які знаходяться на балансі комунального підприємства. Зменшили депутати у зв’язку з недофінансуванням і кількість посад в апараті Кам’янець-Подільської районної ради з 16 до 9. Більше того, представляючи рішення на розгляд депутатів, Микола Жоган заявив, що після нового року можуть бути ще скорочення, все залежить від державного фінансування щодо утримання райрад. З тієї ж причини недофінансування районні обранці розпочали ліквідацію КП «Кам’янець-Подільська районна профілактична дезінфекція».

Наостанок голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич представив на розгляд ради рішення, яке одностайно підтримали, про подання на нагородження Грамотою Верховної Ради України районного депутата від фракції ПО Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина» Віктора Яремчука. Віктор Петрович з першого дня повномасштабного вторгнення в лавах ЗСУ на передовій боронить Україну.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар