БОЙОВИЙ ПРАПОР ОТРИМАЛИ НАШІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

У День 30-ї річниці Збройних Сил України військовослужбовці 143 Об’єднаного навчально-тренувального центру отримали Бойовий Прапор. А 10 грудня у військовій частині відбулися урочистості з нагоди цієї знаменної події.

Військовий колектив із доленосною подією привітав командир військової частини полковник Володимир Родіков та почесні гості, серед яких голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, народний депутат України Микола Стефанчук, голова районної ради Михайло Сімашкевич, міський голова Михайло Посітко.

У своєму вітальному слові командир частини Володимир Родіков подякував усьому колективу за сумлінну службу, професіоналізм та стійкість, а також наголосив, що відзначення військової частини на такому високому рівні не було б можливим без особистого внеску кожного солдата та офіцера.

Окремо подякував Володимир Геннадійович присутнім на заходах волонтерам за їх вагомий вклад в організацію та надання всебічної допомоги українському війську, підтримання бойового духу захисників, активну та невтомну громадську діяльність. При цьому відзнаками Міністра оборони України та Головнокомандувача Збройних Сил України було нагороджено відомих кам’янецьких волонтерів і благодійників, серед яких підприємці Валерій Каніцький та Роман Демчук, благочинний Олександр Цісар, заступник Хмельницького губернатора Володимир Юр’єв, голова Жванецької територіальної громади Тетяна Криворучко, лікар-хірург Валерій Арсенюк.

Також з нагоди урочистостей голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій від імені Президента України вручив високу державну нагороду – орден «За мужність ІІІ ступеня», старшині Ростиславу Остафійчуку та ордери на квартири для військовослужбовців центру, одну з яких отримала родина полеглого офіцера Центру розмінування – підполковника Сергія Коваля.

Завершились урочистості освяченням Бойового Прапора та його встановленням на місце почесного зберігання, де віднині він буде постійно символізувати честь, доблесть та славу Об’єднаного навчально-тренувального центру, закликаючи кожного військовослужбовця військової частини віддано служити Українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити Українську державу.

Нагадаємо, що Стяг назавжди закріплюється за військовою частиною і є надзвичайно важливим військовим та державним символом.

За інформацією пресслужби військової частини А2641.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар