БЕЗМЕЖНІСТЬ УЯВИ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

У Кам’янці-Подільському, у виставковій залі по Соборній, нещодавно відбулося відкриття виставки «Безмежність уяви», де представлені твори викладачів дитячої художньої школи. Експозиція складається з графічних та живописних робіт, виконаних у різних жанрах і стилістиці: від реалістичних та імпресіоністичних пейзажів і натюрмортів до сучасної інтерпретації класики. Внесок Олени Савчук, Катерини Дегтяр, Тетяни Щербини, Ірини Бєлік, Оксани Фльорчук, Ольги Поритко, Іванни Брензей, Світлани Українець, Христини Грабовської, Катерини Гоцуляк та Юлії Сабової у розвиток культури нашого міста неможливо переоцінити, адже з-під їх опіки виходять майбутні майстри пензля.

Кожна викладачка має професійну освіту та працює у своїй власній, неповторній стилістиці. Роботи Олени Савчук просякнуті символізмом, тут сплітаються українські традиції з модерном. У живописних творах Катерини Дегтяр проглядається майстерність та легкість виконання. Полотна Тетяни Щербини – приклад класичного живопису. Ірина Бєлік в своїй творчості оспівує красу рідного краю. Побачити щось нове у буденності вам допоможуть картини Оксани Фльорчук. Ольга Поритко своєю майстерністю наповнює академічний живопис фантазійністю. Творчість Іванни Брензей сповнена лірики. Пейзажі Світлани Українець багаті на колорит. Батіки, пастельні й акварельні роботи Христини Грабовської сповненні доброти, яку випромінює сама авторка. Катерина Гоцуляк працює в багатьох напрямках – від живопису до витинанок. Графіка та живопис Юлії Сабової – це нове віяння в художньому світі з містичним напиленням.

Відвідувачі виставкової зали зможуть знайти те, що їм найбільше припаде до душі, адже експозиція «Безмежність уяви» налічує в собі різні бачення образотворчого мистецтва, і це підкреслює високу кваліфікованість. Встигніть побачити все на власні очі, тому що триватиме виставка тільки до 4 жовтня.

Ольга ПАСТУХ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар