АБИ БУЯЛО СЛАВНЕ МІСТО

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

12 квітня, не дивлячись на досить вітряну і прохолодну погоду, ветерани Кам’янця-Подільського висаджували дерева – 35 саджанців дуба і горобини. Саме стільки років виповнилось з дня заснування ветеранської організації в нашому краї. В акції взяли участь ветерани Кам’янець-Подільської міської організації, студенти НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» і Кам’янець-Подільського медичного фахового коледжу. Участь в екологічній акції взяли і представники місцевої влади – міський голова Михайло Посітко та директор Департаменту гуманітарної політики міськради Дмитро Назаренко.

– Саме такі події, які об’єднують і надихають, допомагають нам пережити важкі часи і наблизити перемогу. Наша громада завжди готова брати в них участь, – зазначив Дмитро Назаренко.

Микола Ящук, очільник ветеранської організації міста, у свою чергу розповів, що ювілей ветеранська організація відзначила ще 14 лютого, але у зв’язку з карантином і повномасштабною війною, тільки зараз вони змогли провести цю акцію і приурочити її не тільки ювілею організації, а й перемозі України над ворогом.

– Ми завжди намагаємося брати активну участь у громадському житті міста, а зараз, у цей складний період, наше найперше завдання – це волонтерська діяльність і допомога переселенцям, серед яких близько 40 відсотків людей старшого віку, – поінформував Микола Андрійович. – Тож ми ніяк не можемо стояти осторонь.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар