ВИЙШЛИ ДО ЧВЕРТЬФІНАЛУ

Автор: | Опубліковано Спорт Немає коментарів

1 травня на чемпіонаті світу із футболу з інваспорту стартувала збірна України. Чемпіонат проходить в Іспанії, в місті Салоу. За збірну України вже більше десятка років грає кам’янчанин Віталій Трушев.

Першим суперником нашої команди став колектив господарів чемпіонату – збірна Іспанії. Завдяки тому, що Беденок, Дембік і Доненко забили по одному м’ячу, а Романчук відзначився двічі, Україна перемогла з рахунком 5-0.

Наступний матч 4 травня наша інваспортівська збірна виграла ще більш переконливо (7-0) проти Північної Ірландії. Відзначилися Лень, Шкварло, двічі – Романчук, а Доненко зробив хет-трік.

У матчі проти Аргентини 6 травня наші пропустили на 5 хвилині (удар Фернандеса). Але взявшись за справу, збірна України зрівняла рахунок після удару Романчука, а Доненко із пенальті вивів Україну вперед – 2-1. Потім він же забив ще 2 м’ячі, а Лень поставив переможну крапку в матчі – 5-1.

Тож, здобувши три перемоги, збірна України (з інваспорту) посіла перше місце у групі D і вийшла до чвертьфіналу. Там наші повинні зустрітися із другою командою групи В. Друге місце в групі D за Аргентиною, нижче – Іспанія, Північна Ірландія.