Кращі спортсмени Кам’янець-Подільського району за підсумками 2019 року

Автор: | Опубліковано Спорт Немає коментарів

Кращі спортсмени 2019 року з олімпійських видів спорту:

  1. Каріна Ткачук – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, бронзова призерка чемпіонату області (футбол);

 

  1. Яна Цупа – бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);

 

  1. Світлана Бринюк – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, бронзова призерка чемпіонату області (футбол);

 

  1. Олег Барицький – чемпіон району, кращий гравець чемпіонату району, володар кубку району пам’яті Анатолія Крупицького (футбол);

 

  1. Юрій Пілець – срібний призер чемпіонату області, вихованець районної ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика);

 

  1. Анна Саламаха бронзова призерка чемпіонату області, чемпіонка району (настільний теніс);

 

  1. Дмитро Братушко  – срібний призер чемпіонату області, вихованець ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика);

 

  1. Максим Стрільчук – бронзовий призер чемпіонату області, вихованець ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);

 

  1. Ольга Арсенюк – чемпіонка району (настільний теніс), срібна призерка чемпіонату району (волейбол);

 

  1. Володимир КовбельКМС, бронзовий призер чемпіонату України, переможець відкритого Кубку Румунії, спортивний клуб «Чайка» (тхеквондо ВТФ).

 

Кращі спортсмени 2019 року з не олімпійських видів спорту :

  1. Катерина Ткачук – МСМК, чемпіонка України (пауерліфтинг);

 

  1. Юрій Гаврилюк – бронзовий призер Кубку України, чемпіон області (армспорт);

 

  1. Тетяна МельникЗМС, чемпіонка світу та Європи (пауерліфтинг);

 

  1. Володимир Антонюк чемпіон України (пауерліфтинг);

 

  1. Володимир Гончарук срібний призер чемпіонату області ФСТ «Колос», чемпіон району (футзал);

 

  1. Валентина Загоруйко – МС, бронзова призерка чемпіонату Європи, (пауерліфтинг);

 

  1. Каріна Голованчук – бронзова призерка чемпіонату області (футзал);

 

  1. Вадим Барицький –  срібний призер чемпіонату області ФСТ «Колос», чемпіон району (футзал); 

 

  1. Владислав Полторацький – срібний призер чемпіонату області ФСТ «Колос», чемпіон району (футзал);

 

  1. Сергій Марков – чемпіон області (армспорт).

 

Кращі спортсмени-юніори:

 

  1. Наталія Гермаківська чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол);

 

  • Діана Левицька – срібна призерка чемпіонату області, вихованець ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика);

 

  • Віталій Ларіонов КМС, бронзовий призер Кубку України серед юніорів, вихованець СК «Чайка»  (тхеквондо ВТФ);

 

  • Артем Атаманчук – бронзовий призер чемпіонату області серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);

 

  1. Андрій Скринський КМС, срібний призер чемпіонату та Кубку України, вихованець СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ);

 

  1. Анастасія Баніт чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол);

 

  1. Анна Стрільчук – срібна призерка чемпіонату області серед дівчат, чемпіонка району, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);

 

  1. Марк Кімаківський – чемпіон області серед юніорів, вихованець ДЮСШ відділу освіти  (легка атлетика);  

 

  1. Даніїл Баблонюк – КМС, бронзовий призер етапу Кубку світу, вихованець СК «Чайка»  (тхеквондо ВТФ);

 

  1. Даніїл Медік – КМС, срібний призер чемпіонату України серед юніорів, вихованець СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ);

Кращі тренери:

 

  1. Тетяна Крушевська – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з легкої атлетики;

 

  1. Іван Боднар – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з футболу;

 

  1. Микола Чорний – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з настільного тенісу.

 

Кращі спортсмени-ветерани:

  1. Ігор Чорний – чемпіон району, чемпіон району серед ветеранів (волейбол);

 

  1. Ольга Матковська– срібна призерка чемпіонату області серед ветеранів (шахи);

 

  1. Юрій Самборський – бронзовий призер чемпіонату України, срібний призер чемпіонату області серед ветеранів (футзал);

 

  1. Валенин Борчук – срібний призер чемпіонату області (футзал);

 

  1. Михайло Коза – срібний призер чемпіонату області (шахи).

 

Перше місце в огляді-конкурсі на краще спортивне село району посіла Орининська сільська рада

  

Командою року визнано:

Команда «Автостріт» – срібний призер чемпіонату області з футзалу ФСТ «Колос», чемпіон району з футболу та футзалу, володар Кубку району пам’яті Анатолія Крупицького, фіналіст Кубку району з футболу.

 

 

Додати коментар