ЩО НЕ ВАРТО РОБИТИ ВРАНЦІ, ЩОБ НЕ ЗІПСУВАТИ СОБІ ВЕСЬ ДЕНЬ

Автор: | Опубліковано Поради Немає коментарів

Яких дій потрібно уникати з ранку.

Прокидаючись вранці, люди спонтанно приступають до виконання своїх повсякденних обов’язків: йдуть в душ, випивають чашку кави, відправляються на роботу. Але вони навіть не здогадуються, що їхні дії можуть бути помилковими, і навіть можуть принести шкоду для організму протягом дня, інформує Ukr.Media.

Не займайте ранок прийняттям банальних рішень

Наприклад, прокинувшись вранці, ви починаєте міркувати, яку надіти футболку, або у що вдягнути дітей, відправляючи їх до школи. Ви починаєте турбувати свій мозок прийняттям непотрібних рішень, замість того, щоб направити його на рішення більш відповідальних завдань. Приготуйте одяг з вечора — свій і дитячий, тож ранок пройде легко, без зайвих заморочок.

Ви починаєте перевіряти електронну пошту

Зовсім нікуди не годиться. Ви читаєте листи вранці і перевіряєте ті завдання, які не встигли виконати напередодні. До кінця дня ви їх все одно не виконаєте — адже вам пора на роботу. Але тепер протягом усього дня ваш мозок буде заповнений інформацією, яка буде відволікати вас від робочого процесу, знижуючи вашу продуктивність і викликаючи головний біль.

Не спіть після того, як продзвенів будильник

Ви чуєте, як дзвенить будильник, але ніяк не можете змусити себе відірватися від подушки. Не треба повертати мозок в сонний стан. Якщо це повториться кілька разів — ви будете дрімати на роботі і відчувати запаморочення.

Впустіть сонячне світло і не залишайтеся в ліжку надовго

Не зволікайте момент розставання з постіллю: піднімайтеся по першому сигналу будильника, швиденько займайтеся зарядкою, вирушайте в душ — і сідайте снідати. Ви відчуєте бадьорість і свіжість у всьому тілі. Коли ви займаєтеся зарядкою вранці, то жир спалюється більше, ніж в будь який інший час доби.

Не відкладайте на потім важливі завдання

Якщо ви не встигли вчора виконати якісь важливі завдання — приступайте до їх виконання сьогодні прямо з ранку, не відкладайте на потім. Дослідники встановили, що люди більше схильні до самоконтролю саме вранці. Займіться з ранку найскладнішими справами, не переносите їх на другу половину дня, інакше ви і сьогодні їх не завершите.

Не пийте каву вранці

У здоровому організмі кожної людини вранці після пробудження активується вироблення так званого гормону кортизолу. Під його впливом тіло прокидається, і ви відчуваєте себе бадьорими і здоровими.

Але після чашечки кави в організм надходить кофеїн. Він володіє тими ж властивостями. І якщо напій вживати регулярно, мозок відмовляється виробляти кортизол в необхідних кількостях, тому людина з ранку не може прийти в себе без чашечки кави. Випийте склянку свіжовичавленого соку або смузі, і ви почуватиметеся бадьоро до самого обіду.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар