ЯК ШВИДКО І ЕФЕКТИВНО ВИДАЛИТИ ПЛЯМУ ВІД КАВИ ЗА ДОПОМОГОЮ ПІДРУЧНИХ ЗАСОБІВ

Автор: | Опубліковано Поради Немає коментарів

В середньому людина випиває 2-3 чашки кави в день, і плями від цього улюбленого напою – звичайна справа. Напевно і ви хоча б раз в житті проливали каву на одяг, килим або скатертину.

Хочете дізнатися, як швидко і ефективно видалити кавову пляму? Якщо так, то скористайтеся наступними простими і корисними порадами, за допомогою яких ваш одяг знову буде як новий. Але не забувайте, що пляму потрібно виводити відразу, поки вона не стала стійкою.

Молоко, пральний порошок

Змочіть ту частину, на яку пролили каву, холодним молоком, дайте йому попрацювати деякий час, а потім промийте миючим засобом, який не залишає плям і не псує тканину.

Яйце (жовток потрібно відокремити), гліцерин, щітка

Змастіть пляму сумішшю одного яєчного жовтка та гліцерину і м’якими рухами потріть щіткою, потім змийте теплою водою (температура води дуже важлива, тому що в іншому разі на поверхні пляма може виглядати як варене яйце).

Мінеральна вода, пральний порошок

Якщо у вас під рукою є газована мінеральна вода, в разі появи кавової плями, відразу ж промийте одяг максимальною кількістю газованої води. Цей метод працює, якщо пляма свіжа. Після цього річ потрібно випрати звичайним способом з використанням відповідного миючого засобу.

Засіб для миття посуду, кухонна сіль, щітка

Візьміть засіб для миття посуду і трохи солі, розбавте їх водою, потім акуратно потріть пляму щіткою.

Алкоголь (горілка або спирт), оцет

Спробуйте також приготувати суміш зі спирту і оцту в співвідношенні 50:50, яку потім втирайте в тканину, на яку пролили каву. Після промийте місце забруднення холодною водою.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар