ДЕ ЗБЕРІГАТИ ГРОШІ, АБИ ВОНИ ПРИНОСИЛИ ПРИБУТОК

Автор: | Опубліковано Поради Немає коментарів

Де краще зберігати гроші вдома, щоб вони приносили прибуток і ніколи не закінчувалися? Поради зберігання грошей по феншую допоможуть знайти те місце в будинку, яке буде відповідати за багатство. Народні секрети розкривають цікаві нюанси, які допоможуть примножити гроші, інформує Ukr.Media.

Китайці користуються вченням феншуй дуже давно. Взаємодія сил природи та людини, а також напрямок руху енергії вирішує багато проблем. Для вирішення фінансових питань в них є свої секрети.

Гроші зберігають в зоні багатства, яка знаходиться в південно-східному секторі будинку. Ця частина відповідає за збереження і примноження грошей, тому що є зоною багатства. Відшукавши це місце в будинку, потрібно виконати ще кілька маніпуляцій.

Спочатку прибрати в приміщенні та очистити простір від різного мотлоху, що накопичився за довгі роки. Він затримує циркуляцію позитивної енергії. Звільнивши територію, новий потік енергії може принести й нові можливості.

Гроші люблять зелений і фіолетовий колір. Буде добре, якщо ці кольори присутні в інтер’єрі кімнати. Для залучення фінансів можна посадити товстянку, цю рослину в народі називають грошовим деревом.

Притягує гроші, на думку фахівців феншуй, акваріум із золотими рибками. Їх повинно бути 8 штук, і одна чорна, тоді це місце буде вважатися центром для залучення фінансів.

Ще один метод від феншуй: зробити красиві конверти з позитивними написами. Це додатково притягне позитивну енергію. На конвертах написати побажання «купую машину», «роблю ремонт», «відпочиваю на морі». Важливо писати в теперішньому часі, так бажання швидше збудуться. Не можна відкладати на лікування або похорон, щоб не притягувати негативну енергію.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар