ПРИЧИНИ ПРИПИНИТИ ПИТИ ГАЗОВАНУ ВОДУ

Автор: | Опубліковано Поради Немає коментарів

Її часте вживання пов’язане із низкою негативних наслідків для здоров’я.
1. Сприяє збільшенню ваги. Содова з високим вмістом калорій не обмежує голод, що дозволяє легко споживати її у великих кількостях. Дослідження також показують, що люди, які часто п’ють газовану воду, важать більше тих, хто не п’є.
2. Пов’язано із хронічними захворюваннями. Дослідження послідовно показують, що люди, які п’ють газовану воду частіше, мають високий ризик розвитку хронічних станів, таких як діабет 2 типу, хвороби серця і рак.
3. Може сприяти захворюванню печінки. Газована вода містить багато фруктози, тип цукру, який метаболізується тільки в печінці. Споживання занадто великої кількості фруктози може призвести до перевантаження печінки та перетворення фруктози на жир.
4. Може зруйнувати ваші зуби. Газовані напої містять кислоти, у тому числі фосфорну і вуглекислу, які сприяють кислому середовищу в роті, що призводить до руйнування зубів. У поєднанні з цукром ефект стає більш шкідливим.
5. Провокує прищі. Дослідження показують, що часте вживання содової або доданого цукру збільшує ризик виникнення вугрової висипки від помірного до тяжкого ступеня.
6. Сприяє старінню шкіри. Деякі дослідження показують, що люди, котрі вживають газовану воду або цукор частіше, більш схильні до зморшок та інших ознак старіння.
7. Не має харчової цінності. Содова не містить вітамінів, мінералів, клітковини або будь-яких необхідних поживних речовин. Вона лише додає зайвий цукор і калорії до вашої дієти.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар