Нове скликання — з новими запитами

Автор: | Опубліковано Політика Немає коментарів

18 лютого під головуванням Бориса Беца відбулося пленарне засідання 5 сесії районної ради VІІ скликання. В зібранні взяли участь 34 із 36 депутатів. Насамперед Борис Борисович привітав з днем народження іменинника цього дня Сергія Самсонюка, відтак сесія перейшла в звичне робоче русло.

Не проголосували, а рішення звідки?

Традиційно розпочали з розгляду депутатських запитів, про виконання яких доповів заступник голови районної ради Віктор Кривак. Було зазначено, що продовжено термін виконання 18 депутатських запитів із минулого скликання та на контролі перебувають ще три запити, які надійшли вже в цьому скликанні.

У ході обговорення районні обранці подали й чимало нових запитів. Так, депутат Іван Громик озвучив запит до голови районної ради і виконавчого апарату щодо неправомірного розміщення на сайті районної ради рішення першої сесії районної ради №4 від 10 листопада 2015 р., мотивувавши тим, що голосування з пункту 2 цього рішення не проводилося.

Отримавши колективне звернення мешканців села Добровілля щодо необхідності підведення до їхнього населеного пункту центрального газопроводу, депутати Ілона Добросельська та Сергій Богачик подали запит до голів райдержадміністрації та районної ради, аби детально вивчити це питання й віднайти кошти на прокладання газової труби до Добровілля.

Дітям на сніданки вистачить

Також Ілона Казимирівна озвучила ще один запит — щодо фінансування безкоштовного харчування учнів 1-4-х класів шкіл Кам’янеччини. Слід сказати, що в подальшому в ході сесійного засідання це питання було вирішено позитивно, адже депутати затвердили Програму організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2016 рік, згідно з якою на ці цілі з районної казни виділено 824 тис.грн.

Депутат Ігор Гай у запиті до начальника Кам’янець-Подільського цеху телекомунікаційних послуг Хмельницької філії «Укртелеком» Геннадія Ковальчука висловив занепокоєння демонтажем залізобетонних опор працівниками цієї служби. Ігор Віталійович хоче отримати відповідь від керівника щодо доцільності й правомірності таких дій, адже поруч проходить лінія старих дерев’яних стовпів, які з часом доведеться міняти.

Депутат Руслан Сендзюк у своєму запиті до голів районної ради та РДА звернувся з проханням посприяти в добудові внутрішнього туалету та харчоблоку в Чабанівській школі. Микола Жоган у своєму депутатському запиті зазначив, що необхідно враховувати думку колективу й батьків учнів Супрунковецького НВК з приводу призначення нового виконувача обов’язків директора цього закладу. На це Борис Бец відповів, що знайомий з цим питанням, адже подібне звернення надійшло також і на адресу районної ради. Наразі ж конфлікт урегульовано.

З ГШРами спатимемо спокійно

Під час пленарного засідання було розглянуто чимало злободенних і важливих для життєдіяльності Кам’янеччини питань і з усіх прийнято відповідні рішення. Депутати активно долучилися до їх обговорення.

Коли т.в.о. начальника Кам’янець-Подільського райвідділу поліції Руслан Бойчук (який, до речі, успішно пройшов переатестацію) доповідав про затвердження Програми боротьби зі злочинністю, забезпечення охорони громадського порядку в Кам’янець-Подільському районі на 2016-2010 роки, Микола Жоган поставив виступаючому риторично-каверзне запитання: «Що змінилося в цій Програмі, крім того, що слово «міліція» замінили на слово «поліція»?». Проте майже одразу Микола В’ячеславович «змінив гнів на милість» і закликав обранців прийняти Програму та сприяти в роботі молодому керівнику правоохоронців. Цю думку підтримав і депутат Віталій Бурбан. У свою чергу Руслан Бойчук повідомив цікаву інформацію про те, що незабаром Кам’янець-Подільський райвідділ стане учасником експерименту, в рамках якого на Кам’янеччині буде створено три групи швидкого реагування (ГШР) — екіпажі з трьох осіб, які постійно дислокуватимуться в різних місцях району й негайно виїжджатимуть на злочини та пригоди. Очікується, що це значно поліпшить роботу поліції.

Наталя КАМІНСЬКА

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар