Пальма першості – у Колодіївського ЗЗСО

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

У Китайгородській ОТГ з ініціативи сільського голови Юрія Безродного пройшов конкурс на краще оформленням освітнього простору в перших класах Нової української школи серед навчальних закладів громади. В свою чергу, сільська рада для всіх перших класів придбала новенькі парти, ноутбуки, принтери, проектори, дидактичні та роздаткові матеріали.

Усі класи вразили своєю новизною, незвичним виглядом, різноманіттям засобів для навчання та відпочинку. А за результатами конкурсу переможцем став Колодіївський ЗЗСО та вчитель 1 класу, які отримали подяку і подарунок від сільського голови – новенький плазмовий телевізор. Китайгородському НВК, Дерев’янському та Рогізнянському ЗЗСО вручили подяки за участь і подарунки – набори фарб для діток.

Своєю перемогою у конкурсі Колодіївська ЗОШ завдячує учителю 1 класу Тетяні Радецькій – за навчальний матеріал, виготовлений своїми руками, батьківському комітету, а особливо його голові Валентині Гетьман, та старості села Колодіївка Ользі Беззубенко, які за допомогою спонсорів зробили навчання своїх дітей дуже комфортним. Тож дякуємо добродійникам, які взяли участь у благородній справі та обладнали перший клас новенькими меблями, килимом, жалюзі, – ТзОВ «Агро-Еко Граунд», ПАТ «Гіпсовик», Анатолію Занюку, Василю Полуботкіну. Також клас поповнить інтерактивна дошка від ТзОВ «Агро-Еко Граунд».

Іще раз доведено – перемагають ініціативні та креативні. Тепер у цьому класі цікаво перебувати навіть учням старших класів, адже нині тут – «повний фарш». Тож нехай така згуртованість задля спільної справи стане стимулом до нових перемог. Віримо, що будуть і нові ідеї, і нові успіхи, адже Рік Свині – це рік добробуту та щедрості, позитивних змін і процвітання.

Прес служба Китайгородської сільської ради.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар