Кам’янецькі студенти отримували досвід в Польщі

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

Нещодавно студенти Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» та спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» взяли участь у пленері Zielona Sztuka-4, що проводився у прекрасному місці Голухов (Польща).

Голухов — невелике село у Великопольському воєводстві, всього в 93-х кілометрах від Познані. Здавалося б, що може бути цікавого в цьому крихітному поселенні? Проте тут нас чекав неймовірний сюрприз. Справа в тому, що саме в Голухові знаходиться чудова резиденція династії Чарторийських, відома під назвою Голуховський замок (пол. Zamek w Gołuchowie).

Голуховський замок — одна з найбільш значущих архітектурних пам’яток Великопольщі і, мабуть, один з найкрасивіших замків Польщі, відомий далеко за межами країни. Це прекрасний приклад французького ренесансу, що має цікаву історію.

У рамках пленеру студенти спільно з польськими однолітками взяли участь у майстер-класах відомих у Польщі та світі діячів мистецтва та фотографії Michal Szlaga, Boguslawe Krassowska, Artur Zmijewski, Maria Stafyniak, Pawel Kula, Mikolaj Polinski.

Адміністрація та студенти коледжу висловлюють сердечну вдячність Joanna Dudek та Natalia Czarcinska за чудово проведений час та здобуті знання.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар