“Зірки” освіти Кам’янеччини

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

Сьогодення вимагає від кожного вчителя відповідальності, відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати освітній процес. Участь у конкурсі «Вчитель року» дає можливість заявити про себе як про компетентну, творчу особистість, яка сміливо й впевнено йде на професійний ринг. Його переможці – безумовні «зірки». Конкурс, як прожектор, висвітлює «нові землі» й особистості.

У грудні на базі Довжоцького НВК проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», в якому взяли участь 32 учасника. Цьогоріч педагоги змагалися у 5-ти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Початкова освіта», «Образотворче мистецтво» та «Хімія».

Учасники мали можливість взяти участь у таких конкурсних випробуваннях: проведення майстер-класу, практична робота, методичний експромт, фахове тестування, проєкт, урок. Конкурс був нелегким, вимагав багато зусиль, уміння й натхнення. Та ще важче було членам журі визначити кращих із кращих. Бо для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це покликання і невтомна праця, що не може звершитись в якійсь єдиній миті чи дні. Однак журі справилися із цим завданням та визначили переможців.

У номінації «Зарубіжна література» дипломи І ступеня отримала  вчитель зарубіжної літератури Григор’єва Т.А. (Подільський ліцей), ІІ ступеня – Ковальська О.В. (Рихтівська ЗОШ І-ІІ ст.) та Скавронська Л.А. (Голосківська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІІ ступеня – Козак О.М. (Сокільський ліцей). У номінації «Історія» диплому І ступеня удостоїлась вчитель історії Роземборська І.В. (Китайгородський НВК), ІІ ступеня – Ільницький І.М. (Великослобідська гімназія) та ІІІ ступеня – Склеп’юк Д.В. (Нігинська ЗОШ І-ІІІ ст.). У номінація «Початкова освіта» перемога дісталася вчителю початкових класів Мукшо-Китайгородського ліцею Столярчук Л.О., друге місце у Чепіль Д.І. (Кам’янська ЗОШ І-ІІ ст.), третє дісталося вчителям початкових класів Овчарук І.В. (Колибаївська ЗОШ І-ІІ ст.) та Білоус С.Т. (Нігинська ЗОШ І-ІІІ ст.). У номінації «Образотворче мистецтво» диплом І, ІІ, ІІІ ступенів отримали відповідно вчителі Петрушевська Н.А. (Орининська ЗОШ І-ІІІ ст.), Михайленко М.В. (Заліська-1 ЗОШ І-ІІ ст.) та Бузюк О.В. (Залісько-2 НВК). У номінація «Хімія» отримали диплом І ступеня – Галампета В.А. (Грушківський ліцей, ІІ ступеня – Ряба С.М. (Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст.), ІІІ ступеня – Базь І.Ю. (Нігинська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Нараєвська Ю.І. (Жванецький ліцей).

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року- 2020» та бажаємо їм гідно представити освіту Кам’янеччини на обласному етапі конкурсу!

Наталя ЖЕЛІЗНИК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар