ЯКЩО ТИ БАЖАЄШ ОТРИМАТИ ЯКІСНУ ОСВІТУ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИМИ СТАНДАРТАМИ І В ПОДАЛЬШОМУ ВИСОКООПЛАЧУВАНУ РОБОТУ ТА ПЕРСПЕКТИВУ ПРОФЕСІЙНОГО КАР’ЄРНОГО РОСТУ – ПРИЄДНУЙСЯ ДО ЛАВ СТУДЕНТІВ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО ПОДАТКОВОГО ІНСТИТУТУ!

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

Ми – знаний освітній бренд Поділля, який впевнено продовжує започатковані традиції та успішно підтверджує здобутий багаторічною сумлінною роботою високий статус.

У структурі Інституту функціонує Коледж економіки, права та інформаційних технологій, де готують висококваліфікованих фахових молодших бакалаврів за спеціальностями «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Комп’ютерна інженерія» відповідно до отриманих ліцензій Міністерства освіти і науки України (наказ МОН України №175-л від 06.03.2019 року).
Кам’янець-Подільський податковий інститут надає можливість здобути освітній ступінь бакалавра за спеціальностями «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування» за акредитованими освітніми програмами, згідно з рішенням Акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України від 4.07.2019 року, протокол №137 (сертифікат № 23010725 про акредитацію освітньої програми «Облік і оподаткування», сертифікат № 23010726 про акредитацію освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» та сертифікат №23010727 про акредитацію освітньої програми «Право»).
Мрієш про ступінь магістра? Ми – єдиний заклад вищої освіти в радіусі сотні кілометрів, який дозволяє здобути освітній ступінь магістра за спеціальностями «Право» та «Фінанси, банківська справа та страхування» відповідно до отриманих ліцензій Міністерства освіти і науки України (наказ МОН України №5-л від 09.01.2020 року).

  • Якщо у тебе за плечима 9 класів і базова середня загальна освіта – тобі до нас!
  • Закінчуєш 11 клас і вагаєшся ким стати в майбутньому – тобі до нас!
  • Ти не здав ЗНО і боїшся гніву батьків – тобі до нас!
  • Ти випускник коледжу або ж закладу професійно-технічної освіти – тобі до нас!
  • Вже маєш диплом бакалавра, спеціаліста, магістра і прагнеш здобути другу вищу освіту – тобі до нас!

Освітній процес в Інституті та Коледжі здійснюється за денною та заочною формами навчання. Пропонуємо варіанти вступу як за результатами ЗНО, так і за результатами вступних іспитів. Вартість навчання становить від восьми тисяч гривень за рік, що є найдемократичнішою серед усіх закладів освіти регіону.
Науково-педагогічний колектив Інституту – це справжні професіонали, які живуть своєю роботою. Серед них 10 – мають науковий ступінь доктора наук та вчене звання професора, 23 – мають науковий ступінь кандидата наук та вчене звання доцента, 14 – мають ступінь магістра та досвід практичної діяльності за фахом понад 20 років. Для покращення якості навчального процесу до роботи в Інституті систематично залучаються фахівці з системи правоохоронних органів, судової системи, банківської та податкової сфер.
Інститут має сучасну матеріально-технічну базу, яка обладнана мультимедійними аудиторіями, комп’ютерними класами, спеціалізованими аудиторіями. Усі кабінети оснащені відеоспостереженням та кондиціонуванням. В інституті діє електронна пропускна система SMARSY, що дозволяє забезпечити безпеку для студентів, і батьки спокійні, що їхні діти не пропускають заняття, та можуть прослідкувати, де вони є; система також унеможливлює проникнення сторонніх осіб у приміщення закладу.
Наш заклад має і свої унікальні традиції, які урізноманітнюють студентське життя, роблять його яскравим та незабутнім. Гордістю Кам’янець-Подільського податкового інституту є постійно діючі театр народного танцю «Подих» та студія сучасного танцю «Бріджес». Коледж пишається гумористичною командою «Ратунда», яка є постійним учасником Подільської ліги сміху. Також наші студенти – активні учасники молодіжного патріотично-правового руху ХОМА, вони тісно співпрацюють з місцевими органами поліції, ведуть пропаганду здорового способу життя і правосвідомої поведінки. Окрім того, наші активісти постійно входять до складу Молодіжної ради міста.
Мрієш про активне студентське життя, найкращих викладачів, вірних друзів, незабутні виїзди на природу, студентські вечірки? Тебе завжди будуть раді бачити у дружній родині Податкового коледжу і Податкового інституту!

Чекаємо за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Годованця,1.
Телефони: 7-42-30, 7-44-54, (098) 472-16-44, (098) 761-71-56.
Податковий інститут – це твій шлях до успіху!

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар