У Староушицькій ОТГ відзначили кращих педагогів

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

Вже традиційно напередодні чудового свята – Дня працівників освіти України – у школах нашої громади лунають вітання педагогам.

Цього року вперше в новоствореній громаді святкування відбулося урочисто для всіх педагогів у приміщенні Староушицького будинку культури. Зібралися працівники освітньої галузі, керівництво ОТГ, громадськість .

Піднесений настрій на початку урочистостей для всіх присутніх створив Староушицький духовий оркестр. Щирими й емоційними були святкові вітання від селищного голови Анатолія Тимчука та начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді і спорту Наталії Бичок. На свято також завітав помічник народного депутата Володимира Мельниченка Сергій Тимчук, який звернувся до вчителів із вітальним словом та вручив їм грамоти й цінні подарунки від імені Володимира Володимировича.

Саме вчитель є головним світочем у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань. Яка це відповідальна і нелегка професія! Скільки в ній граней, скільки призначень і покликань! − зазначив у своєму вітальному зверненні Сергій Артемович. Він також з теплотою згадав своїх перших вчителів, які дали йому цінні знання.

Багато ветеранів-вчителів були присутні на святі. Серед них у минулому директор Староушицької ЗОШ Августіна Тамарова.

– За 50 років, відколи я проживаю в селищі Стара Ушиця, це вперше для освітян відбувся концерт, на якому згадали вчителів, які мають гарні досягнення, вчителів-ветеранів, вчителів-пенсіонерів. Дякую організаторам свята, учням ліцеїв, діткам Староушицького ЗДО «Подолянчик», керівництву громади й помічнику депутата Сергію Артемовичу Тимчуку, – зауважила Августіна Олександрівна після концерту.

Широким був спектр нагород, вручених на святковій сцені кращим педагогічним працівникам – від департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, відзнаки районного керівництва, нагороди від Староушицького селищного голови.

Яскравості святковій днині додали чудові виступи вихованців ліцеїв нашої громади та артистів Будинку культури, творчих колективів.

По закінченні концерту до всіх педпрацівників ОТГ звернулась завуч Староушицького ліцею Галина Голюк. Вона привітала їх із святом та подякувала керівництву громади за чудовий настрій і гарне дійство.

Хай щасливою буде ваша вчительська доля, любі педагоги, шанованою, визнаною, плідною на здобутки. Зі святом!

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар