За досвідом до Центру розмінування в Кам’янці-Подільському

Автор: | Опубліковано Новини Немає коментарів

У понеділок, 20 травня, представники Київської асоціації військових аташе побували з робочим візитом у Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України. Метою візиту 25-ти представників воєнно-дипломатичного корпусу із 22 країн світу стало обговорення поточних питань розвитку в Україні національної системи протимінної діяльності та протидії саморобним вибуховим пристроям, залучення міжнародної уваги до проблемних питань у цій сфері, які мають місце на тимчасово непідконтрольних Україні територіях, а також активізації співробітництва з іноземними державами.

Начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков ознайомив гостей з навчально-матеріальною технічною базою Центру, системою підготовки саперів, водолазів та кінологів. Також проінформував представників військових аташе про діяльність Центру розмінування за напрямком пошуку, знешкодження (знищення) саморобних вибухових пристроїв, зокрема розповів про досвід роботи військових саперів з саморобними вибуховими пристроями в районі проведення ООС/АТО протягом останніх п’яти років.

Наприкінці візиту для гостей провели оглядову екскурсію Кам’янець-Подільським державним історичним музеєм-заповідником «Кам’янець-Подільська фортеця».

Прес-служба військової частини А2641.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар