УКРАЇНЦІ ЕВАКУЮЮТЬСЯ З ПОЛЬЩІ. ПІСЛЯ 10 КВІТНЯ МОЖЕ ВИНИКНУТИ НОВА ХВИЛЯ НА КОРДОНІ

Автор: | Опубліковано Новини Немає коментарів

Польщу на цей момент покинули 10% від тих українців, які тут перебували, – журналістка

Головна редакторка газети для українців у Польщі «Наше слово» Христина Заник розповіла, що після оголошення 11 березня карантину у Польщі, країну покинули 10% від тих українців, які там перебувають.
Водночас, за словами редакторки газети, 90% наших співвітчизників вважають, що є сенс залишитися у Польщі.

«Частина з них так вирішили тому, що в Польщі медицина на кращому рівні, можливо й тому, що мають стабільну роботу», – говорить Заник.

Водночас журналістка зауважила, що у Польщі до 10-го числа кожного місяця людина, яка орендує житло, сплачує за квартиру. «То будемо бачити після 10 квітня, скільки людей залишаться, а скільки виїжджатимуть, чи буде нова хвиля тих, хто повертається в Україну», – наголосила Заник.

Зазначимо, що третина українців втратили у Польщі роботу через пандемію Covid-19.

До слова, напередодні президент Польщі підписав антикризову програму на €45 мільярдів.

Як повідомлялося, станом на 2 квітня в Польщі від коронавірусу померли 10 осіб, а загальна кількість смертей від COVID-19 у країні зросла до 43-ох. Загальна кількість інфікованих сягнула 2554 осіб.

У лікарнях з підозрою на коронавірус перебуває понад 2 тис. людей, на карантині – понад 180 тис., під санітарно-епідеміологічним контролем – понад 50 тис. осіб. За інформацією міністерства охорони здоров’я, у країні вже проведено близько 60 тис. тестів на коронавірус.

Джерело: https://glavcom.ua

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар