Коледжу Кам’янця західні меценати допомогли облаштувати підйомник

Автор: | Опубліковано Новини Немає коментарів

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж може пишатися не лише талановитими студентами і професійним викладацьким складом, але й утіленими в життя ідеями, які без упину генерує директор закладу Мар’ян Тріпак разом зі своєю командою.

Рік тому в коледжі було відкрито фізкультурно-спортивний та реабілітаційний комплекс. А сьогодні тут облаштували підйомник для 27 студентів-візочників, завдяки якому діти тепер будуть мобільними і зможуть вільно долати перший та другий поверхи будівлі. Втілення такого проекту відбулося завдяки меценатам, а саме Роберту Хею з Нью-Йорка та його львівських колег – Влада Доруди і Софії Бойко. Також вони привезли з собою близько ста книг сучасних авторів. Троє студентів, які напишуть найкращі рецензії на них, поїдуть у туристичний тур Братиславою та Віднем.

– Кожна дитина має відчувати себе в стінах нашого закладу комфортно, – каже Мар’ян Тріпак. – Ми стараємося робити для цього все можливе. Насамперед завдячую нашим спонсорам, які взяли на себе фінансування проекту. А це – 200 тис.грн.

Днями у коледжі облаштували ще й пандус, який з’єднує гуртожиток і навчальний корпус, а також розпочали роботи з відновлення даху.

Із гарною подією від імені міського голови привітала колектив керуюча справами виконавчого комітету міської ради Яна Мельничук, побажавши йому успіхів та процвітання, адже він на те заслуговує. Щороку кількість студентів, котрі здобувають освіту в установі, збільшується, як і кількість педагогів. Нині тут навчається 450 учнів, багато колишніх студентів повернулися, аби продовжити працювати в стінах рідного закладу. Наприклад, Кирило Богданюк, який володіє мистецтвом енкаустики – малювання за допомогою праски та воскових олівців. Тепер він навчає улюбленій справі й інших.

За матеріалами сайту міської ради.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар