До дня святого Миколая «Хмельницькобленерго» ощасливить споживачів

Автор: | Опубліковано Новини Немає коментарів

Приємна звістка від ПАТ «Хмельницькобленерго» для побутових споживачів електроенергії-мешканців Хмельниччини: до 19 грудня Компанія проводить акцію «Передавай — вигравай!».  Її учасниками автоматично стануть усі споживачі, зареєстровані в «Особистому кабінеті побутового споживача електроенергії» на сайті ПАТ «Хмельницькобленерго», котрі хоча б один раз упродовж акційного періоду передадуть Компанії показники свого лічильника та розрахуються за електроенергію за допомогою цього онлайн-сервісу.

Як зазначив комерційний директор ПАТ «Хмельницькобленерго» Олег Іванюк, Компанія підготувала для своїх клієнтів понад шістдесят щедрих призів:

— 3 подарункових сертифікати на придбання побутової техніки та предметів побуту;

— 45 поповнень особових рахунків споживачів електроенергії на суму 200 грн. кожне;

— 20 безоплатних замін звичайних лічильників на лічильники зонного обліку.

Нагадуємо, що, крім традиційного способу передачі показників лічильника через «Особистий кабінет» зі свого комп’ютера, віднедавна існує й інший — за допомогою мобільних додатків до «Особистого кабінету» для смартфонів на системах Android та iOS.

Якщо ж Ви, шановний споживачу, ще не зареєструвалися в «Особистому кабінеті побутового споживача електроенергії», люб’язно радимо Вам зробити це. Таким чином Ви не лише полегшите роботу енергозбутових та інформаційно-довідкових служб ПАТ «Хмельницькобленерго», але й отримаєте реальний шанс до дня святого Миколая та Новорічних свят стати щасливим призером акції «Передавай — вигравай!».

ПАТ «Хмельницькобленерго».

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар