Завжди намагаюся допомогти

Автор: | Опубліковано Наші ювілеї Немає коментарів

Іван Михайлович Романчук – поціновувач, передплатник і водночас герой публікацій, який часто з’являвся на шпальтах нашого видання. 

А ще Іван Михайлович – це свідомий громадянин, професіонал та людина з великої літери, адже за його плечима 50 років медичного стажу, сотні врятованих життів та тисячі вдячних пацієнтів. Закінчив Івано-Франківський медінститут, де навчався за спеціальністю «Лікарська справа». Ще будучи студентом, працював фельдшером швидкої допомоги в Івано-Франківську. Попри те, що Івану Михайловичу довелося потрудитися й на управлінських посадах (три роки був заступником начальника, начальником міського управління охорони здоров’я, ще 8 років, протягом двох скликань, його обирали головою районної ради, був депутатом районної ради п’ятьох скликань), він продовжував працювати завідувачем хірургічного відділення, лікарем-хірургом поліклінічного відділення Орининської райлікарні №2.

Строгий у роботі, як до себе, так і до інших колег. За словами Івана Михайловича в нього не буває, аби пацієнт не подобався.
«Як люди, ми можемо один одному не симпатизувати, але якщо ти одягнув білий халат – будь ласка, виконуй свої обов’язки. Хворий для мене – понад усе. Я бачу його як людину, що звернулася за допомогою, а все інше відходить на другий план. Завжди пам’ятаю істину, що просити набагато важче, ніж давати, тому завжди намагаюся допомогти. Так працюю я, цьому ж вчу своїх дітей».
Газету «Край Кам’янецький» Іван Михайлович передплачує ще з далекого 1976 р., з того часу, як одружився та переїхав на Кам’янеччину. Правда, тоді вона називалася «Прапор Жовтня». Найбільше пану Івану подобаються рубрики про здоров’я та медицину. Також висловив побажання, щоб кореспонденти газети більше висвітлювали юридичні питання, правову тематику та стежили за прийняттям нових законів і поправок.

Денис ГАНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар