НЕ ВИСТАЧАЄ РЕАНІМАТОЛОГІВ

Автор: | Опубліковано медицина Немає коментарів

Про це під час засідання конкурсної комісії з відбору претендентів на посаду керівника Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні заявив виконувач обов’язків гендиректора медзакладу Віталій Шевчук.

На Хмельниччині наразі діє 12 лікарень, що приймають хворих з діагнозом COVID-19. Серед цієї кількості й Кам’янець-Подільська ЦРЛ.

За словами Віталія Івановича, у районній лікарні працює окреме інфекційне відділення з боксами, розраховане на 50 ліжкомісць. Нині там перебуває 46 хворих. П’ятеро осіб знаходяться в реанімації. Усі пацієнти забезпечені необхідними умовами. У наявності медзакладу – 7 апаратів ШВЛ.

Також створене ще одне інфекційне відділення для хворих з підозрою на коронавірус, де пацієнти перебуватимуть до тих пір, допоки не буде встановлений точний діагноз.

– З початку роботи відділення, – інформує Віталій Шевчук, – звільнилося лише декілька медсестер. Це люди похилого віку. Наразі відчуваємо брак реаніматологів. І хоча у нас працює 6 фахівців, проте потреба в реаніматологах залишається. З кожним днем збільшується кількість інфікованих, а разом з тим і навантаження на лікарів. Та наш медперсонал готовий до серйозних викликів, бо як кажуть, військовий повинен воювати, а лікар – лікувати.

Надія ЄРМЕНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар