ІНФІКОВАНИХ ЗА ТИЖДЕНЬ ЗБІЛЬШИЛОСЯ ВТРИЧІ

Автор: | Опубліковано медицина Немає коментарів

За інформацією лікаря-епідеміолога Кам’янець-Подільського районного відділу ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Лідії Пономар, з 22 по 26 січня в Кам’янці-Подільському зареєстровано 454 (із них дітей 69) нових випадки захворювання на COVID-19, в районі (у старих межах) – 218 (із них дітей 25).

Захворюваність за останній тиждень, за словами лікарки, зросла приблизно в 3 рази. Але це тільки приблизні цифри. В багатьох випадках, коли хвороба проходить легко, інфіковані не звертаються за допомогою до лікарів. Водночас важких випадків внаслідок зараження стало менше, відповідно і на стаціонарному лікуванні перебуває не так багато пацієнтів. Наразі працює лише інфекційне відділення Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні, яка є базовою для стаціонарного лікування COVID-19 в нашому районі, де перебуває 116 хворих та 2 – з підозрою.
На жаль, лікарі фіксують і летальні випадки. За останній тиждень у місті і районі померло 7 людей. Причиною смерті стало не стільки захворювання на ковід, як дали про себе знати супутні хвороби. Ще інфекціоністка зазначила, що серед тих, хто лікується стаціонарно, більше 90% це невакциновані хворі.

Станом на 13.00, 27 січня, на Кам’янеччині зареєстровано 34490 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них лікуються – 2638; одужали – 30911; летальних випадків – 941.

Виявлено за добу 323 нових випадки захворювання, одужало 59 кам’янчан, троє людей померло.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар