Кримінальна хроніка

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Район

У ніч на 12 червня в с.Довжок на вул.Франка невстановлена особа з повітряної лінії передач викрала 60 м кабелю.

У період з 12 до 13 червня в с.Лучки невстановлена особа через незачинені двері проникла до літньої кухні 79-річної місцевої жительки, звідки викрала 11600 грн.

 Місто

28 травня і 5 червня повідомлялося про крадіжки велосипедів у 34- та 32-річного місцевих житеів. Встановлено, що кримінальні правопорушення скоїв 16-річний місцевий житель.

7 червня на Нігинському шосе невстановлена особа, підібравши ключ, проникла в квартиру 46-річного місцевого жителя, звідки викрала 600 грн. та золоті вироби (дві обручки, два ланцюжки з хрестиками та пару сережок).

*На вул.Князів Коріатовичів до 63-річного місцевого жителя зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником банку, та під приводом розблокування картки, випитала її реквізити та шахрайським шляхом заволоділа 4267 грн.

8 червня на пр.Грушевського до 56-річного місцевого жителя зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником банку, та під приводом розблокування банківської картки, випитала її реквізити та шахрайським шляхом заволоділа 6910 грн.

* На вул.Драгоманова до 46-річного місцевого жителя зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником банку, та під приводом розблокування кредитної картки, випитала її реквізити та шахрайським шляхом заволоділа 5150 грн.

На вул.Гунській невстановлена особа під приводом продажу та встановлення металопластикових вікон, шахрайським шляхом заволоділа в 79-річного місцевого жителя 7600 грн., які він передав у якості передоплати.

У період з 7 до 10 червня на вул.Жукова невстановлена особа, пошкодивши врізний замка вхідних дверей, проникла в квартиру 40-річного місцевого жителя, звідки викрала 13400 грн. та золоті вироби загальною масою 25 г.

В період з 8 до 11 червня на вул.Смотрицькій невстановлена особа, під приводом продажу мотоцикла на сайті OLX, шахрайським шляхом заволоділа в 19-річного місцевого жителя 13000 грн.

6 червня повідомлялося про крадіжку грошей з банківської картки 22-річної місцевої жительки. Встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв 24-річний місцевий житель.

8 червня повідомлялося про крадіжку шліфувальної машинки в 47-річного місцевого жителя. Встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв 17-річний місцевий житель.

11 червня повідомлялося про крадіжку електроінструментів в 31-річного місцевого жителя. Встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв 21-річний місцевий житель.

ГУ НП у Хмельницькій області.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар