Кримінальна хроніка

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Район

У ніч на 12 травня в с.Нігин невстановлена особа з повітряної лінії зв’язку викрала 180 м телефонного кабелю.

У період з 6 по 13 травня в с.Шутнівці невстановлена особа, розбивши вікно, проникла в дачний будинок 78-річної жительки Кам’янця-Подільського, звідки викрала електричний чайник, два алюмінієві карнизи, лічильник на воду, картину та пилку. Сума збитків — близько 600 грн.

13 травня, близько 21.30, у с.Велика Слобідка 28-річний місцевий житель під час конфлікту завдав удару каменем у голову 67-річному місцевому жителю. Останній отримав відкриту черепно-мозкову травму та багатоуламковий стиснутий перелом скроневої ділянки.

 Місто

9 травня на території АЗС, що на пр.Грушевського, невстановлена особа під приводом продажу талонів на бензин шахрайським шляхом заволоділа в 30-річного місцевого жителя 2000 грн.

У ніч на 12 травня на вул.Замковій невстановлена особа, підібравши ключ, проникла в торговий кіоск 33-річного місцевого жителя, звідки викрала 1000 грн. та продукти харчування на загальну суму близько 1500 грн.

12 травня на пр.Грушевського невстановлена особа з кишені куртки 29-річної місцевої жительки відкрито викрала мобільний телефон LG.

У період з 12 по 13 травня на вул.Князів Коріатовичів невстановлена особа з під’їзду будинку викрала велосипед Ranger, що належить 40-річній місцевій жительці. Вартість збитку — близько 1500 грн.

У ніч на 15 травня на пр.Грушевського невстановлена особа, підібравши ключ, проникла в підвальне приміщення загального користування, звідки викрала 30 м телефонного кабелю.

*На вул.Героїв Небесної сотні невстановлена особа шляхом підбору ключа проникла в підвальне приміщення загального користування, звідки викрала 50 м телефонного кабелю.

17 травня до поліції звернувся 26-річний місцевий житель із заявою, що 11 травня на перехресті проспекту Грушевського та вулиці Черняхівського, поблизу ВПТУ №6, невстановлена особа, застосувавши фізичне насильство, відкрито заволоділа його мобільним телефоном Samsung Galaxy G1.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар