За вимагання та отримання хабара судитимуть керівника ПМСД

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Працівники слідчого відділу прокуратури області спільно зі співробітниками Управління СБУ в області провели негласні розшукові дії і задокументували факт вимагання хабара головним лікарем одного з районних центрів первинної медико-санітарної допомоги. Позитивне вирішення питання щодо працевлаштування на посаду медичної сестри в очолюваний ним медичний заклад лікар «оцінив» у 500 доларів США.

Торік у вересні під час одержання обумовленої суми правопорушника викрито «на гарячому», а неправомірно одержані кошти вилучено.

За результатами досудового розслідування зібрано достатньо доказів вчинення вказаною особою кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду.

Довідково: санкція статі інкримінованого злочину передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Хмельницької област

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар