Кам’янчанку судитимуть за шахрайство та підбурення до хабара

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

За процесуального керівництва Кам’янець-Подільської прокуратури слідчим відділом Кам’янець-Подільського відділу ГУ НП в Хмельницькій області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом шахрайства та замаху на підбурення до надання неправомірної вигоди службовій особі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що кам’янчанка, знаючи про складення відносно її знайомого протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, вирішила скористатись необізнаністю останнього у порядку розгляду відповідних матеріалів та заволодіти його коштами. З метою власної наживи зловмисниця пообіцяла чоловіку «посприяти» у вирішенні питання про непритягнення його до адміністративної відповідальності та повернення вилученого водійського посвідчення.

За такі «послуги» знайомий спочатку передав їй 3 тисячі гривень. Однак надалі апетити жінки щоразу росли. Бажаючи заволодіти чужими коштами у більших розмірах, при наступних зустрічах вона повідомляла про необхідність повторної передачі їй то трьох, то двох тисяч гривень. Загалом чоловік передав зловмисниці 16 тисяч, які, за її твердженням, вона мала віддати посадовим особам прокуратури та суду. Таким чином, шляхом обману вказана особа заволоділа чужими коштами, які використала на власні потреби.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Віталій Гриньків, обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до суду.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар