Браконьєрам з Кам’янець-Подільського району присудили 123 тисячі гривень штрафу

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Обвинувачі Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури в суді доведено вину мешканців одного з сіл Кам’янець-Подільського району, які незаконного займались рибним добувним промислом.

Встановлено, що у березні поточного року двоє чоловіків у Дністрі, поблизу Колодіївки, незаконно виловлювали рибальською сіткою рибу таких видів: вирезуб причорноморський, судак, лящ, короп (сазан), плітка, карась сріблястий, окунь звичайний та річкового рака. Цими протиправними діями горе-рибалки завдали шкоди на суму понад 123 тис.грн.

За результатами судового розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні осіб визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним добувним промислом).

Засудженим призначено покарання у виді 2 років обмеження волі, від відбування якого їх звільнено із встановленням іспитового строку.

Разом з тим, як повідомив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар, за позовом місцевої прокуратури судом прийнято рішення про стягнення із чоловіків 123 тис.грн. шкоди, завданої довкіллю.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар