16 велосипедів – по 4 на кожного

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Правоохоронці встановили, що неповнолітні зловмисники, яким від 15 до 17 років, у період з січня по квітень викрали 16 велосипедів на загальну суму понад 80 тисяч гривень. Двоє підозрюваних є учнями старших класів, а двоє навчаються в коледжі. Хлопці із нормальних родин і гострої потреби в грошах не мали.

Крадіжки здійснювали з під’їздів, дворів, підсобних приміщень. Серед викрадених як дитячі, так і дорослі двоколісні вартістю від 1,5 до 15 тисяч гривень. Їх зловмисники збували не тільки в Кам’янці, а й у сусідніх районах. 8 велосипедів поліцейським вдалося розшукати й вилучити. Зараз проводиться робота з пошуку інших транспортних засобів.

Крім того, ці ж підлітки на початку березня викрали автомобіль ВАЗ, на якому потрапили в дорожньо-транспортну пригоду. Провадження за цим фактом уже спрямовано до суду.

А 10 квітня один із цієї групи, 17-річний юнак, проник до торговельного кіоску, звідки викрав ноутбук вартістю близько 2 тис.грн.

Тепер неповнолітнім доведеться відповідати за ч.2 та ч.3 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Їм може загрожувати від 3 до 6 років позбавлення волі.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар