ВИРУЧИЛИ ДИКОГО КАБАНА

Автор: | Опубліковано Гумор Немає коментарів

На цього вепра у парку дикої природи, що у Баварії, приїжджають подивитись туристи з різних кінців світу. Як на рідкісний екземпляр, що заслуговує навіть називатись історичним та має людські повадки знаменитих осіб фюрерського пошибу.

Мабуть, саме за це до згаданого звірюки і приклеїлась кличка «Путін».

Тільки й чулось від численних екскурсантів, які заполонили звіринець, емоційні вигуки:

– Це ж треба! Справді кабанюра чимось змахує на кремлівського Гітлера, який виношує маячні плани про завоювання чужих територій, перетворення націй у своїх підневільних рабів.

– Жодна свиня, як влучно висловився співробітник парку Еккард Мікіш, не заслуговує на ім’я нелюдського виродка, який зараз веде повномасштабну війну в Україні, бомбить її мирні міста і села, чинить страшні воєнні злочини.

Хотів кровожерливий кат і агресор провести блискавичну «спецоперацію», святкувати перемогу в Києві, та задумане полетіло шкереберть.

Одержав міцно по зубах, бо Збройні сили України дали йому гідну відсіч. І тепер московський курдупель у паніці й страхові не знає, куди сховатись від розплати, від міжнародного осуду і покарання. У трибуналі.

– Правильно! Катюга повинен одержати по заслузі.

– А німці – молодці, виявили свою активну позицію. Заявили про дієву підтримку Україні у боротьбі з ворогом.

– Працівники парку навіть і кабана від сорому виручили. Після оголошеного конкурсу на присвоєння йому нового імені, назвали вепра Еберхофером. Щоб, значить, образливим словом «путін» і не смерділо. Ха-ха!

– Кажуть, що вдячна тварина від радості аж заплакала. І тепер вона залюбки позує перед фотоапаратами та телекамерами разом з екскурсантами. Наче вдруге на світ народилася.

Не вірите? Поїдьте в Баварію і особисто переконаєтеся. Гра варта свічок…

Борис УРОДА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар