ЦЬОГОРІЧНА «РЕСПУБЛІКА» СТАЄ МАКСИМАЛЬНО ВІРТУАЛЬНОЮ

Автор: | Опубліковано Дозвілля Немає коментарів

25-27 вересня у Старій фортеці, з дотриманням всіх карантинних заходів, пройде Respublica FEST 2020. На жаль, через пандемію не всім охочим можна буде побувати на заході, тому події фестивалю будуть транслюватись онлайн на youtube-каналах партнерів. Але й тут організатори підготували для глядачів сюрприз. Як повідомив у соціальних мережах директор фестивалю Андрій Зоін, крім стрімів, які, до речі, будуть вестися не тільки зі Старої фортеці, але й інших міст України, сама фортеця, її сцени та локації будуть побудовані в онлайн грі Minecraft.

– Якщо тобі недостатньо прямої трансляції фестивалю і ти хочеш більше взаємодіяти з іншими, то ця активність саме для тебе. Minecraft – найпопулярніша гра сьогодення. В ній кожен сервер – це справжній відкритий світ, створений з маленьких кубів. Можливості гри майже безмежні, ви можете будувати замки чи придумувати механізми, полювати на монстрів, шукати скарби, займатися фермерством чи подорожувати гігантським всесвітом разом з друзями.

Ми відтворюємо локацію фестивалю у всіх дрібницях, будуємо сцену, гримерки, стенди громадських організацій, саму фортецю і її околиці. Все для занурення гостей в атмосферу справжнього Respublica FEST 2020, – розповів Андрій Зоін.

Організатори також повідомили, що можна робити в Respublica Minecraft. А саме:

  • «Відриватися» з друзями та слухати живий стрім фестивалю Respublica FEST 2020.
  • Створювати власні монументи чи інсталяції навколо фортеці.
  • Досліджувати відтворену Кам’янець-Подільську фортецю XIV століття, яка занесена до списку ЮНЕСКО та є одним з 7 чудес України.
  • Грати в міні-ігри на Алеї громадських організацій та знайомитися з представниками ініціатив, які змінюють нашу країну!

Відтак, щоб потрапити на фестиваль, необхідно завантажити гру та приєднатись до сервера.

Олеся МИХАЛЬЧИК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар