ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ТУРИСТИЧНОГО СЕЗОНУ ONLINE «КАМ’ЯНЕЦЬ ЕКО»

Автор: | Опубліковано Дозвілля Немає коментарів

23 квітня – 25 квітня 2020 року м. Кам’янець-Подільський dpgumanitar@kam-pod.gov.ua

Кам’янець-Подільський – унікальна локація, всесвітньо відомий музей під відкритим небом або місто семи культур, місто поєднання багатонаціональних традицій та культурної спадщини.

Місто, в якому оживає вікова фортеця, чарує неперевершеними видами  диво-каньйон, вражає велич  храмів.

Де ще можна зануритись в історію, археологію, культуру народів, мистецтво, як не на унікальних локаціях нашого міста? Побачити все, доторкнутись до кожного камінчика історичних споруд, почути музику середньовічних вуличок, відтворити стародавні ремесла, поринути у вирій фестивальних подій…У Кам’янці можливо все!

На жаль, другий рік поспіль ми поставлені перед новим викликом –  пандемією КОВІД-19, і умови карантинних обмежень не просто зупиняють туристичні потоки у найпопулярніших локаціях світу, а й руйнують плани та задуми тих, хто дотичний до сфери діяльності й розвитку туризму.

На основі успішної практики презентації туристичного сезону-2020 в режимі онлайн, яка здобула перемогу в Конкурсі Добрих Практик Люблінського конгресу, обійшовши таких конкурентів, як Барселона та Гданськ, Кам’янець-Подільський вдруге презентуватиме свій туристичний потенціал засобами цифрових технологій.

Концепцією цьогорічного відкриття туристичного сезону обрано гасло «Кам’янець ЕКО», оскільки  наше місто долучається до всього світу у підтримці закликів щодо збереження та охорони навколишнього середовища. В рамках розробленої концепції ми презентуємо Кам’янець з іншого ракурсу та значну увагу приділяємо потенціалу еко-можливостей міста й розвитку екологічного туризму.

Користувачі мережі Інтернет зможуть долучитись до онлайн-заходів, покликаних популяризувати туристичний потенціал Кам’янця-Подільського, та знайти всю необхідну інформацію на туристичному сайті www.kamianets.travel та сторінках в соціальних мережах Facebook та Instagram, а також YouTube та Telegram-каналах, які вже сьогодні активно наповнюються корисним контентом.

На запрошення Кам’янець-Подільської міської ради, наше місто відвідав відомий експерт в галузі туризму, голова ГО «Візіт Юкрейн» Антон Тараненко, який ознайомився з потенціалом еко-можливостей нашого міста та презентуватиме відеосюжет про Кам’янець  на своєму Youtube-каналі та сторінках ГО «Візіт Юкрейн».

Туристичний круглий стіл відбудеться у форматі online. Його основну тему «Екотуризм: нові можливості та перспективи розвитку» розкриватимуть топові фахівці цієї сфери, серед яких Олег Демчук (Голова правління Агенції Сталого Розвитку АСТАР), Олександр Вешелені (директор департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради), Антон Тараненко (голова Громадської спілки VISIT UKRAINE), Катерина Литвин (заступниця директора управління культури та туризму Чернігівської міської ради), Сергій Толстіхін (експерт з розвитку туризму в громадах, комунікаційний координатор в Активній Громаді Хмельницького), Анастасія Донець (голова Громадської організації «Маліївецька спадщина», засновник туристичного клубу «Кіт у чоботях», рекомендований екскурсовод), Михайло Дребет (завідувач науково-дослідного відділу Національного Природнього Парку «Подільські Товтри»). Переглянути онлайн-трансляцію заходу можна всім бажаючим на офіційному каналі Kamianets travel відеохостингу YouTube.

У рамках відкриття туристичного сезону 2021 відбудеться  презентація  масштабного відеопроєкту, першим з яких є міні-фільм з презентацією фестивальних подій 2021. У відеосюжеті організатори фестивалів представлять свої проєкти і глядачі матимуть можливість побачити потужний фестивальний потенціал нашого міста та спланувати свою неймовірну подорож.

Популярна серед кам’янчан та гостей міста Подільський Ярмарок готовий відкрити свої двері  та ласувати відвідувачів різноманітними смаколиками.

Традиційний Фестиваль історичної реконструкції та експериментальної археології «Історичний пікнік на замку в Кам’янці»  також цього року пройде у форматі онлайн, але організатори обіцяють неймовірні занурення у фестивальні процеси за допомогою прямих ефірів.

24 квітня у сквері «Гунські криниці» відбудеться презентація виставки мистецьких творів «Живи в стилі ЕКО», де учні художніх та мистецьких шкіл міста презентуватимуть свої малюнки та  інсталяції в еко тематиці.

До нового туристичного сезону оновлено друковану продукцію по промоції туристичних послуг міста, так у онлайн форматі відбудеться презентація оновлених довідників «Смачна карта», «Кам’янець активний» та нового концептуального – «Кам’янець ЕКО».

Співробітники музею-заповідника підготували цікавий історичний квест «Еко-Кам’янець крізь віки» для учнів шкіл Кам’янець-Подільської МТГ, який пройде у онлайн-форматі. Також відбудеться блок лекцій «Чи буде глобальне потепління, або як одягатимуться люди наступні 100 років» та еко майстер-класи проєкту «Послухай і створи».

Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець» презентуватиме онлайн еко-фотозону експозиції «Кам’яне мереживо міста» у дворику комплексу Руського магістрату.

Також вперше кам’янчани зможуть побачити онлайн презентацію еко-турів (палео-, гео- та аква-тури) та при нагоді долучитись до нових цікавих маршрутів незвіданими стежками нашого прекрасного міста.

Також планується проведення спільної акції по прибирання території Дендропарку Кам’янець-Подільської міської ради та ГО «Прибери в горах» «Живи чисто» до якої долучаються представники органів влади та громадські діячі.

Організаторами заходу виступають Кам’янець-Подільська міська рада у співпраці із Кам’янець-Подільським державним історичним музеєм, Національним історико-архітектурним заповідником «Кам’янець»

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар