ГОРОСКОП ШЛЮБУ НА 2022 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Автор: | Опубліковано Дозвілля Немає коментарів

Вибір дати одруження та вінчання має великий вплив на добробут майбутнього шлюбу, розповідає астрологиня Марина СКАДІ.

Дату проведення офіційної реєстрації шлюбу можна підібрати так, щоб сім’я виявилася якомога гармонійнішою. Водночас необхідно розуміти різницю в любовних взаєминах до шлюбу і в шлюбі, тому що їхня якість часто різна. У стосунках до шлюбу присутня свобода і незалежність, у шлюбі ж цього може не бути. Або навпаки – атмосфера стабільності, оформленості взаємин призводить до розкриття почуттів.

Тому необхідно підійти з усією відповідальністю до питання дати вибору офіційного укладання шлюбу. Природою задумано та генетично зумовлено, що сім’я, шлюб потрібні для продовження роду.

Представникам всіх знаків насамперед варто звернути увагу на такі сприятливі періоди:
30 січня – 5 березня: Венера рухається Козерогом, допомагає зробити шлюб довгостроковим і корисним для всіх учасників взаємин. Найбільш гармонійний період для Козерогів, Тельців, Дів, а також Риб та Скорпіонів.

6 березня – 5 квітня: період транзиту Венери Водолієм. У цю пору більшість людей не особливо прагнуть шлюбу – більше хочуть свободи, дружніх взаємин, цікавих зустрічей із партнером. Але загалом цей час сприятливий для представників символів стихії Повітря: Водолій, Близнята, Терези. Також може допомогти Овнам і Стрільцям ухвалити рішення освідчитись або прийняти пропозицію зв’язати себе шлюбом.

6 квітня – 2 травня: Венера рухається за знаком своєї екзальтації – Риби. Сприятливий період для всіх охочих перейти наступний етап взаємин. Особливо гармонійний період для Риб, Раків, Скорпіонів, Тельців, Козерогів. Оформивши стосунки у цей період, легше буде долати складнощі у майбутньому, обходити гострі кути, знаходити підхід до партнера.

29 травня – 23 червня: Венера в Тельці, фіксований знак зодіаку, де має статус управління. Це один із найкращих періодів вступу в офіційний союз для всіх – зберегти кохання на довгі роки, досягти комфорту, достатку буде нескладно, якщо обидва намагатимуться. Представники символів стихії Землі – Тельці, Діви, Козероги – отримуватимуть максимум сприятливих можливостей у цей період. Гарний час для Раків та Риб. Однак враховуйте періоди затемнень ретроградного Меркурія.

24 червня – 18 липня: транзит Венери за знаком Близнят може бути сприятливий для символів стихії Повітря: Близнят, Терезів, Водоліїв. Також для представників знаків Овна та Лева. Однак загальний настрій людей такий, що можуть змінювати свої рішення, більше прагнуть поверхневих стосунків, до кінця не розуміють всієї відповідальності.

12 серпня – 4 вересня: Венера у Леві посилює бажання освідчитись, отримати офіційний статус, яскраво та красиво провести церемонію одруження. Найбільш сприятливий час для Левів, Стрільців, Овнів – знаки стихії Вогню. Близнятам і Терезам може пощастити в цей період, якщо вони виявлять наполегливість і допоможуть романтичному партнеру зробити наступний крок у розвитку стосунків.

30 вересня – 22 жовтня: Венера рухається за знаком свого управління – Терези. Один із найкращих періодів для одруження для представників усіх знаків зодіаку, а особливо для Терезів, Водоліїв, Близнят, Левів, Стрільців. Гармонічні планетарні впливи допоможуть прожити довге, спільне щасливе життя. Всесвіт убереже від сторонніх негативних впливів та втручань з боку інших людей. Але не забувайте робити поправку на періоди затемнень та ретроградного Меркурія.

16 листопада – 9 грудня: Венера у Стрільці дарує людям свято, перспективи, розширення можливостей, багатство вибору. Період добре підходить для укладання шлюбного союзу, оскільки цей знак перебуває під керуванням Юпітера – планети «Великого Щастя». Найуспішніші шлюби оформлять Стрільці, Овни, Леви, а також Терези та Водолії. Але й усі інші також можуть з упевненістю вибирати дату з цього інтервалу.
Однак цей період збігається з ретроградним рухом Марса (30 жовтня 2022 р. – 1 січня 2023 р.), тому від чоловіків можна очікувати різних сюрпризів, зокрема й неприємних. Але якщо обидва в парі – зрілі, усвідомлені особистості розуміють відповідальність одне перед одним, то неприємності в період ретрофази Марса не завадять оформити шлюб. Якщо хоча б у одного з партнерів в особистому гороскопі Марс ретроградний (буває раз на два роки по два місяці), то цей час навпаки виявиться сприятливим.

Від 10 грудня і до кінця 2022 року – Венера в Козерозі, сприяє довгостроковим стійким взаєминам. Для Козерогів, Тельців, Дів, Скорпіонів та Риб – гарний період для одруження.

Несприятливі періоди для оформлення офіційних шлюбів: 3 – 28 травня; 19 липня – 11 серпня; 5 – 29 вересня; 23 жовтня – 15 листопада.
Але якщо вперше укладаєте шлюб, то уникайте таких періодів: 14 січня – 4 лютого; 10 травня – 3 червня; 10 вересня – 2 жовтня.
У сезони затемнень категорично не рекомендується одружуватися: 30 квітня – 16 травня; 25 жовтня – 8 листопада.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар