НЕ ВІДКЛАДАЙТЕ ДОБРИХ СПРАВ НА ЗАВТРА

Автор: | Опубліковано Долі людські Немає коментарів

Не відкладайте добрих справ на завтра

Молодший син подружжя Коротушко чотирнадцять років тому важко захворів. Нині в медичній картці 19-річного Миколи записані складні діагнози: шишкоподібна кіста головного мозку, гідроцефалія, епілепсія. До слова, напади останньої трапляються у хворого від 35 до 50 випадків щомісячно. Зрозуміло, що хлопець є частим пацієнтом реанімаційного відділення райлікарні. Декілька разів його лікували в Київському інституті нейрохірургії, де, замітьте, всі послуги платні.

Отож, родина була змушена переїхати до Кам’янця-Подільського з Чабанівки, аби син мав змогу отримувати термінову кваліфіковану медичну допомогу.

Оселились на квартирі ( за котру наразі треба виплачувати 1200грн щомісячно) у с.Кам’янка.

Небайдужі громадяни: бізнесмени, посадовці, лікарі зголосилися допомогти сім’ї. Серед них – Сергій Самсонюк, власник розважального центру «Сінема», керуюча супермаркетом АТБ Катерина Кондрашова, завідувач неврологічним відділенням Микола Савчук, який, за словами пані Нелі, буквально виростив її сина, сімейний лікар Діана Прокопова, начальник управління охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради Юрій Пливанюк та інші небайдужі люди (серед них знайома Миколчиної мами –Оксана Боднар).

А ще йдеться про голову Чабанівської сільської ради ЛаймонасаГурскіса, який виділив Коротушкам 15 тисяч гривень на операцію юнакові, та керівника Кам’янської сільської ради Юрія Волощука, з ініціативи якого родині подарували ділянку для будівництва житла в 6 соток.

На жаль, побудуватися Коротушки не в змозі через відсутність потрібних коштів, адже бюджет сім’ї на сьогодні можна назвати злиденним: пенсія інваліда I-Б групи Миколи Коротушка – 2300 гривень; зарплатня мами Нелі – трохи більша за 5 тисяч гривень; тато В’ячеслав доглядає сина. Старший брат (21 рік) Миколи працює на приватній сироварні, ледь забезпечуючи себе харчуванням та одягом.

Родина потребує хай іскромне, та власне житло( квартираїм не підходить, бо хворому Миколі потрібні спокій і тиша). 

Які тут можливі варіанти, здійснити котрі можна лише за сприяння благодійників. Між іншим, Коротушки з цього питання зверталися і до облдержадміністрації, і до депутатів найвищого рангу.

  • Посприяти сім’ї у будівництві скромного житла на виділеній їм ділянці.
  • Подарувати хату поблизу або на околицях міста – Кам’янка, Довжок, Зіньківці, МукшаКитайгородська, Карвасари (адже є власники покинутого житла, котрівийхали за кордон).
  • Дати можливість родині викупити житло через посильну для неї щомісячну оплату.

Якщо ви готові до добрих справ, не відкладаймо їх на завтра.

Телефон мами Миколи – Нелі Коротушко: 067-768-60-62

Номер пенсійної картки (ПриватБанк) МиколиКоротушка – 5168 7574 0037 7950

Лариса МАСЛОВА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар