Мозолі і натоптиші на ступнях – швидке позбавлення в домашніх умовах

Автор: | Опубліковано Здоров'я Немає коментарів

Цибуля.

Настояна на оцті, вона прекрасний засіб для розм’якшення шкіри і усунення сухих мозолів. Настояти розрізану на 4 частини головку цибулі в столовому оцті протягом трьох діб. Щовечора відокремлювати один цибульний пелюсток і прикладати його до хворого місця, закріплюючи за допомогою пластиру і бинта. Компреси на ніч повторювати протягом 30 днів. Вранці розм’якшену шкіру видаляють і присипають дитячою присипкою.

Лимон.

Фруктові кислоти цитрусових плодів ефективно розм’якшують роговий шар. Розпарити стопу і прикласти на натоптиш часточку лимона або лайма, закріпити і залишити компрес на ніч, а вранці зняти розм’якшену шкіру.

Прополіс.

Цей продукт бджільництва розминають в кашку або натирають на терці, прикладають до ураженої ділянки шкіри на цілий день і надягають х/б шкарпетки. Увечері забирають, розпарюють ноги в гарячій ванні з содою (столова ложка на 2 л гарячої води) і знову ставлять компрес з прополісу, який замінюють на новий наступного вечора після розпароювання. Процедури повторюють протягом 1 тижня.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар