ЧОМУ КОРИСНО ЇСТИ ОГІРКИ ЩОДНЯ: ВИСНОВКИ ВЧЕНИХ

Автор: | Опубліковано Здоров'я Немає коментарів

Огірки дуже корисні для здоров’я людей.

Відомо, що основним складовим елементом огірка є вода (майже 95 %). Саме з цієї причини даний овоч рекомендований дієтологами для людей, які хочуть позбутися від зайвих кілограмів. Однак це не єдина перевага даного овоча.

За даними індійських експертів з Університету Джадавпер, мінерали, що містяться у складі огірків, допомагають очистити судини від жирових відкладень. Відбувається таке очищення завдяки натуральній кислоті, яка міститься в огірках і сприяє розчиненню холестеринових бляшок. Також вживання огірків рекомендоване людям з цукровим діабетом, оскільки мінерали, що містяться у складі огірків, сприяють нормалізації рівня глюкози.

Дослідники рекомендують звернути особливу увагу на цей овоч людям, які мають проблеми з травленням. Введення у раціон харчування огірків допоможе не лише відновити роботу шлунково-кишкового тракту, але й поліпшити стан мікрофлори кишківника. Але щоб домогтися потрібного ефекту, огірки слід вживати разом зі шкіркою. Адже саме шкірка у поєднанні з м’якоттю огірка є джерелом великої кількості клітковини.
Крім перерахованих вище якостей огірка, вчені встановили, що вживання даного овоча допомагає ефективно впоратися з апатією, стомлюваністю, а у деяких випадках – побороти депресивний стан. Усі ці зміни відбуваються завдяки виробленню серотоніну під час вживання у їжу огірків. Ну і наостанок: для збереження молодості і пружності шкіри слід з’їдати не менше одного огірка на день. Таким чином можна забезпечити шкіру достатньою кількістю вологи, мікроелементів, а це означає, що й продовжити красу та молодість.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар