Йому було лише 23…

Автор: | Опубліковано Війна Немає коментарів

16 грудня скорботний день для всіх жителів нашої громади, адже ми прощалися з нашим Героєм – БАЛАНОМ Олександром Петровичем.
Провести земляка в останню путь разом з рідними, бойовими побратимами прийшло чимало жителів Жванецької територіальної громади.
Олександр Балан віддав своє життя за Україну 11 грудня під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Донецької області. Йому було лише 23…
Олександр народився 20 червня 2000 року в селі Завалля. Ще змалку він відчув, що таке бути сиротою, адже в 10 років померла його матір. Тож Сашу разом із сестрою виховувала тітка. Після закінчення Завалецької середньої школи, вступив до професійно-технічного училища №14, що в Кам`янці-Подільському, здобув професію електрика.
Олександр Балан завжди відрізнявся своєю працьовитістю, був надзвичайно добрим, щирим, справжнім патріотом своєї Вітчизни, з великою душею і відкритим серцем. Тож коли розпочалася війна, не зміг стояти осторонь, пішов боронити рідний край…
У нашого Героя було ще багато планів, мрій, надій, та кляті окупанти все знищили…
Глибоко сумуємо та співчуваємо всій родині Олександра. Це наше спільне горе, адже ми втратили Патріота й справжнього Захисника України!
Нехай Господь прийме Героя у свої обійми, втамує біль і заповнить порожнечу в серцях рідних… Вічна пам’ять та слава бійцю Олександру Балану!

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар