ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА НАШУ СВОБОДУ

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

Знову сумна звістка у нашій громаді… На щиті додому у рідне село Боришківці 12 червня повернувся воїн-герой КОНДРАТОВ Василь Васильович (позивний «Казах»).

Народився Василь Кондратов 4 вересня 1972 року у Казахстані в селищі Амангельди Карасуського району Кустанайської області, де і закінчив перший клас.

Згодом сім’я повернулась на малу батьківщину матері в с. Боришківці. Тут і отримав початкову освіту в Боришковецькій ЗОШ. Однокласники згадують Василя щирим, активним та завжди усміхненим хлопчиком.

Після школи навчався в ПТУ №6, що в Кам’янці-Подільському. У грудні 1990 року вступив до лав тоді ще армії срср. Служив в Архангельску.
У 1991 році склав присягу на вірність українському народу. Після закінчення служби працював у будівельній бригаді в рідному селі на консервному заводі, де й познайомився з майбутньою дружиною Валентиною.

Одружилась молода пара 23 вересня 1995 року. Невдовзі Василь та Валентина стали щасливими батьками, адже у 1996 році у них з’явився первісток Павло, а у 2005 році сім’я поповнилася ще одним синочком Валентином.

У 2020 році не було меж щастю і радості. У великій родині Кондратових народилася онучка Даяна, для якої дідусь Василь став найкращим і найбільш любимим. Василь Васильович всю свою любов та ніжність віддавав маленькій Даяночці.

Та клята війна зруйнувала щастя української родини. 13 лютого 2023 року Василь Кондратов без вагань пішов захищати нашу Батьківщину від ворога.
А вже 4 червня 2023 року під час мінометного обстрілу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність солдат Кондратов Василь Васильович загинув поблизу населеного пункту Кам’янське Запорізької області. Він віддав найцінніше – своє життя – за нашу свободу, загинув за честь і гідність кожного з нас.

Поховали Героя у рідних Боришківцях.

Юрій ВОЛОЩУК, голова Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар