“Канікули” в школах Кам’янця-Подільського затягнуться до 12 березня

Через ситуацію, яка склалася на газовому ринку України та дії”Газпрому”, на державному рівні закликали громадян України обмежити споживання енергоресурсу та зупинити роботу в дошкільних навчальних закладах, школах і вищих навчальних закладах терміном до 6 березня.

У Камянці-Подільському дослухалися. Мер міста Михайло Сімашкевич на своїй сторінці у соціальних мережах написав:

– Уже чотири роки, як Кам’янець зробив перший крок у напрямку відмови від російського газу, перевівши котельні в різних частинах міста на тверде паливо. А сьогодні маємо новину про те, що Україні обмежили подачу газу.

Зважаючи на неоголошену війну на Сході, прийнятий загальнонаціональний план дій та рішення обласної комісії з техногенної безпеки, призупиняємо навчання у школах і садочках до 6 березня. Але оскільки 8 та 9 березня – вихідні, оголошуємо “канікули” до 12 березня.
Наголошую батькам: дитячий садочок №17, що в Старому місті, залишається черговим: якщо є потреба – заклад готовий прийняти ваших дітей.
Крім того, тим споживачам, які мають індивідуальне опалення, рекомендуємо знизити температуру повітря в помешканнях при можливості на один градус.
Будьмо свідомими!

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар