ЗА ГРОШІ НЕ ДОМОВИЛИСЬ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

У День Державного Прапора України, 23 серпня, Кам’янець-Подільська міська рада зібралася на 21 (позачергову) сесію, аби розподілити близько 19 млн гривень. Це кошти, які міський бюджет отримав додатково, тож їх вирішили розподілити на найбільш нагальні потреби міста. Напередодні на засіданні бюджетного комітету депутати від опозиції і міський голова Михайло Посітко разом зі своїми прихильниками так і не дійшли згоди стосовно того, куди спрямувати ці гроші.

Ситуація повторилась і під час засідання сесії. Депутати від опозиції відмовились розглядати питання змін до бюджету. Головна причина – народні обранці мали обмаль часу, тому не змогли вивчити запропоновані зміни і подати свої пропозиції. На думку опозиції, рішення готувалось поспіхом. Тож депутат від фракції ПП «Слуга Народу» Андрій Бойко запропонував відкласти розподіл коштів до наступної сесії. Після майже годинного обговорення міський голова Михайло Посітко поставив пропозицію депутата на голосування, проте вона не знайшла підтримки. Аби якось зрушити роботу ради з місця, Михайло Володимирович виступив з ініціативою розглянути всі питання порядку денного, окрім бюджетного, а потім, не закриваючи сесії, піти на перерву. За цей час провести засідання бюджетного комітету і вже остаточно узгодити розподіл коштів і прийти до компромісного рішення.

Впродовж півтори години депутати розглянули маже всі питання. Окрім одного, яке стосується виділення коштів на експертизи будинків по Нігинському шосе, 1а і вулиці Проектна, 4, які заплановано за рахунок донорських коштів реконструювати для вимушено переміщених осіб. Тут депутати вирішили додатково розібратись, чи вартує загалом реконструювати будинок на Нігинському шосе, чи краще його знести, оскільки були думки, що він реконструкції не підлягає. Питання відклали, аби розглянути разом з бюджетним, а за цей час підготувати рішення та провести додаткову незалежну експертизу аварійного будинку.

Також народні обранці виділили 3 млн гривень на придбання сміттєвоза для КП «Спецкомунтранс» і 2 млн – військовим на реконструкцію приміщення.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар